Пристайко

21 листопада 2019

Україна та Аргентина розширили безвіз - 180 днів замість 90

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко підписав протокол між урядами України та Аргентинської Республіки про внесення змін до угоди про скасування віз щодо збільшення терміну безвізового перебування громадян обох країн.

19 листопада 2019

“Ми реалісти”: Пристайко сказав, які ідеї повезе Україна на “нормандську зустріч"

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що наразі ніхто не говорить про виведення всіх незаконних збройних формувань (НЗФ) з тимчасово окупованого Донбасу до зустрічі лідерів країн нормандського формату.

18 листопада 2019

15 листопада 2019

14 листопада 2019

Пристайко і глава УГКЦ обговорили мирні ініціативи Президента

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з главою Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом (Шевчуком) та обговорив майбутні спільні проєкти, спрямовані на відзначення за кордоном важливих дат з історії України.

Пристайко: Ми не можемо дозволити, щоб Росія зіскочила з “нормандської зустрічі”

Переговорна команда з підготовки зустрічі лідерів країн “нормандського формату” стурбована повідомленнями про нові умови Росії, але таким чином російська сторона, скоріше намагається здобути собі більше часу для вироблення позицій.

12 листопада 2019

Пристайко вважає малоймовірною зустріч Зеленського і Путіна в Казахстані

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв справді пропонував допомогу Президенту України Володимиру Зеленському в організації перемовин з російським лідером Володимиром Путіним, але це була пропозиція без конкретики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-