Кирило Шевченко

22 жовтня 2020

17 жовтня 2020

13 жовтня 2020

08 жовтня 2020

18 вересня 2020

15 вересня 2020


Голова НБУ застерігає від визнання неконституційним закону про Фонд гарантування

Визнання закону про систему гарантування вкладів фізичних осіб неконституційним немає жодних підстав. Крім того, таке рішення підірве довіру до банківської системи України і може зашкодити репутації країни.

03 вересня 2020

28 серпня 2020

27 серпня 2020


Україна та Німеччина розширять співпрацю у сфері "зеленого" банкінгу

Голова Національного банку України Кирило Шевченко обговорив з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен розширення співробітництва між країнами, зокрема обмін досвідом у забезпеченні сталого розвитку держави та "зеленого" банкінгу.

26 серпня 2020


Ситуація навколо банку "Аркада": Шевченко назвав відповідальних за недобудови

Тривалий час забудовники, які пов'язані з АТ "АКБ "Аркада", затримують введення в експлуатацію цілої низки об'єктів, тому, незважаючи на ситуацію навколо "Аркади", відповідальність за недобудови несе саме забудовники, а не банк.

25 серпня 2020


Посилення корпоративного управління у держбанках є пріоритетом для НБУ - Шевченко

Голова Національного банку України Кирило Шевченко обговорив на зустрічі з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін реформу корпоративного управління у державних банках, продовження співпраці країни з міжнародними партнерами, зокрема МВФ, а також посилення двостороннього співробітництва між Україною та США.

17 серпня 2020

04 серпня 2020


НБУ ухвалюватиме аполітичні та економічно вмотивовані рішення — Шевченко

Національний банк залишатиметься незалежною інституцією, яка ухвалюватиме аполітичні та економічно вмотивовані рішення, і надалі буде прогнозованим та послідовним партнером для банківської спільноти.

24 липня 2020

23 липня 2020

22 липня 2020


Посли G7 закликали главу Нацбанку не змінювати монетарну політику

Посли країн “Великої сімки” привітали Кирила Шевченка з призначенням на посаду голови Національного банку та наголосили на важливості збереження незалежної й раціональної монетарної політики, ефективного регулювання банківської системи.

21 липня 2020

20 липня 2020


Президент назвав основні завдання для голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський поставив перед новим головою Національного банку Кирилом Шевченком завдання із забезпечення макроекономічної стабільності, мінімізації впливу коронакризи, співпраці з міжнародними партнерами та прийняття рішень задля забезпечення доступних кредитів й іпотеки.

17 липня 2020


Іноземні інвестори обіцяють стежити за збереженням незалежності Нацбанку

Міжнародні інвестори та бізнес-організації США покладаються на професійні якості нового глави НБУ Кирила Шевченка та висловлюють сподівання, що Нацбанк України й надалі зберігатиме незалежність всередині української держави.

16 липня 2020


МВФ сподівається, що новий глава убезпечить незалежність Нацбанку

В МВФ побажали успіху новому главі НБУ Кирилу Шевченку та побажали, аби незалежність Національного Банку та притаманний регулятору високий рівень професіоналізму були убезпечені за його керівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-