Голова НБУ поїхав до Базеля на збори Банку міжнародних розрахунків

Голова НБУ поїхав до Базеля на збори Банку міжнародних розрахунків

Укрінформ
Голова Національного банку України Кирило Шевченко з робочим візитом вирушив до Базеля (Швейцарія), де візьме участь у щорічних загальних зборах Банку міжнародних розрахунків (Bank for International Settlements, BIS).

Про це повідомляє пресслужба НБУ у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Як зазначають в НБУ, щорічні загальні збори BIS – місце зустрічі очільників центробанків 63 держав, майданчик для обговорення на високому рівні актуальних питань світового центробанкінгу та перспектив розвитку міжнародного співробітництва.

«Посилення взаємодії з Банком міжнародних розрахунків в умовах війни в Україні, коли підтримка міжнародних партнерів та координація зусиль для протидії агресору набувають особливого значення, є надзвичайно важливим завданням для Національного банку України», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Статус кандидата у члени ЄС: Нацбанк отримає додаткові зобов’язання

Наголошується, що в межах візиту також заплановані двосторонні зустрічі голови НБУ з керівництвом BIS, головою Банку Франції, що очолює Раду директорів BIS, а також очільниками центробанків Італії та Швейцарії, які є її членами.

Як повідомлялося, отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі відкриває перед Національним банком України ширші можливості для реалізації євроінтеграційних процесів у фінансовій сфері та максимального наближення до однієї з ключових цілей центробанку — стати повноправним членом європейської спільноти центробанків.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-