Євросоюз

19 січня 2020

18 січня 2020

17 січня 2020

ЄС виділив 22 мільйони на допомогу країнам Південної Африки, що страждають від голоду

Європейська комісія оголосила про мобілізацію пакету допомоги вартістю у 22,8 млн євро для допомоги країнам Південної Африки, які потерпають від затяжної посухи та нестачі продовольства.

16 січня 2020

Президент Європейської ради нагадав Путіну про територіальну цілісність України

Президент Європейської ради Шарль Мішель провів першу телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, під час якої обговорив загострення ситуації у Лівії і на Близькому Сході та нагадав позицію Євросоюзу щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

15 січня 2020

Євросоюз запускає два проєкти з кіберзахисту

Європейська комісія у середу оголосила про започаткування двох нових проєктів, метою яких є координація зусиль країн-членів у протидії загрозам у кібернетичному просторі та організація обміну інформацією щодо існуючих ризиків та інцидентів.

Посли Євросоюзу, Німеччини і США сказали, чого чекають від нового голови НАЗК

Голови дипломатичних представництв Європейського Союзу, Німеччини і США в Україні привітали з призначенням нового голову Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова і побажали виправдати високі очікування.

ЄС прагне зберегти ядерну угоду з Іраном - Боррель

Механізм врегулювання спорів, який передбачений Спільним всеохоплюючим планом дій (СВПД) і активований за ініціативою його західних учасників, має бути використаний з максимальними дипломатичними зусиллями для збереження ядерної угоди з Іраном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-