Євросоюз

03 квітня 2020

ЄС готує пропозиції щодо послаблення міжнародних санкцій для протидії COVID-19

Міністри закордонних справ ЄС обговорили можливість послаблення міжнародних санкцій на постачання обладнання та товарів подвійного призначення, які можуть бути необхідними для протидії коронавірусу COVID-19, стосовно країн, де відбуваються військові конфлікти.

Нова митниця протестує софт для приєднання до Системи спільного транзиту

Підрозділи Держмитслужби розпочали тестування софту для приєднання до Системи спільного транзиту (NCTS), завдяки чому український бізнес зможе подавати одну митну декларацію при переміщенні вантажу 35 країнами.

02 квітня 2020

01 квітня 2020

31 березня 2020

Президент Єврокомісії під час пандемії нагадала про свободи та цінності ЄС

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн закликала національні уряди країн-членів під час надзвичайних заходів із боротьбі з пандемією коронавірусу COVID-19 дотримуватися прав і свобод власних громадян, а також цінностей, на яких заснований весь Європейський Союз.

Збройне ембарго для Лівії: ЄС починає військову операцію у Середземному морі

Європейський Союз розпочинає у Середземному морі військово-морську операцію IRINI (в перекладі з грецької – мир), метою якої є дотримання рішення ООН про ембарго на постачання зброї до Лівії, сприяння припиненню вогню та політичному врегулюванню конфлікту в цій країні.

СБУ викрила оборудки з оформленням паспортів країн ЄС

Контррозвідники Служби безпеки України за півроку викрили та припинили функціонування 6-ти організованих каналів незаконної натуралізації в країнах Євросоюзу, а також протиправної легалізації в Україні іноземців, насамперед з країн так званого міграційного ризику.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-