Євросоюз

18 листопада 2019

ЄС закликав до деескалації напруженості в Гонконзі

Європейський Союз закликає учасників заворушень у Гонконгу до максимальної стриманості та відмови від взаємного насильства, як необхідної передумови для відновлення соціального діалогу та уникнення ескалації конфлікту.

У Єврокомісії підтверджують суперечку щодо бюджету на 2020 рік

Європейська Комісія підтвердила наявність різних поглядів щодо бюджету ЄС на наступний рік між Європейським парламентом та Європейською радою, і висловила готовність представити новий проєкт бюджету, якщо компроміс не буде знайдено до опівночі понеділка.

17 листопада 2019

16 листопада 2019

Європарламент і Європейська Рада “не зійшлись” щодо бюджету на 2020 рік

Європарламент та Європейська Рада, які до пізнього вечора у п’ятницю намагалися знайти компромісне рішення щодо бюджету ЄС на 2020 рік, призупинили переговори для проведення додаткових консультацій та продовжать їх у понеділок.

15 листопада 2019

США, ЄС та Україна засудили в ОБСЄ репресії в окупованому Криму

Делегації США, Євросоюзу та України на засіданні Постійної ради ОБСЄ у четвер виступили із засудженням переслідувань та політичних репресій в окупованому Росією Криму, закликавши до звільнення усіх незаконно ув’язнених. 

14 листопада 2019

Росія має негайно припинити розпалювання конфлікту на Донбасі — ЄС

Євросоюз вітає розведення сил у Петрівському, що, поруч з іншими останніми кроками на шляху реалізації Мінських домовленостей, мають привести до подальшого обговорення припинення конфлікту на Донбасі в рамках ТКГ та в "нормандському форматі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-