Євросоюз

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

24 квітня 2024


Проросійський закон про «іноагентів» може зупинити рух Грузії до ЄС - депутати Європарламенту

Закон про «іноагентів», який наразі розглядає парламент Грузії і який є аналогом подібного російського «закону», у разі ухвалення зупинить просування Грузії шляхом євроінтеграції, та може призвести до відкликання статусу країни-кандидата, який ця держава отримала у грудні минулого року.

23 квітня 2024


ЄС має скористатися контрзаходами для повної конфіскації російських активів - євродепутат

ЄС має ухвалювати тверді рішення щодо країни-агресора та скористатися інструментом контрзаходів, передбаченого правовими нормами ООН, аби вилучити й використати в інтересах захисту та відбудови України всі €300 мільярдів заморожених державних активів РФ, а не лише відсоткових надходжень від них.


Європарламент проголосував за продовження оновленого «торговельного безвізу» з Україною

Європарламент на своєму пленарному засіданні в Страсбурзі підтримав у першому читанні продовження тимчасових заходів з лібералізації торгівлі для України з одночасним захистом фермерів ЄС.

22 квітня 2024


Євросоюз розширив санкції проти Ірану за виробництво ракет

Європейські урядовці на зустрічі у Люксембурзі дійшли політичної згоди щодо розширення обмежувальних заходів проти Ірану за постачання дронів на виробництво і потенційне постачання ракет у Росію або в країни-сателіти на Близькому Сході.


В Україні відкрили центр інтегрованого управління кордонами з ЄС

На базі Ситуаційного центру Міністерства внутрішніх справ відкрито Координаційний центр інтегрованого управління кордонами, створення якого є одним із ключових критеріїв вступу України до Європейського Союзу.


Міністри ЄС мають розглянути заборону на імпорт російського скрапленого газу - МЗС Швеції

Міністри закордонних справ країн ЄС мають розглянути нарощування допомоги для України і ухвалити рішення про запровадження 14-го пакета санкцій проти Росії, що включає заборону на імпорт російського скрапленого газу.

21 квітня 2024


Україна має трансатлантичну підтримку у боротьбі з російською агресією - Боррель

Високий представник ЄС Жозеп Боррель привітав рішення Палати представників США щодо ухвалення нового пакету допомоги для України, та зазначив, що це рішення є проявом трансатлантичної підтримки України у її боротьбі проти російської агресії.

20 квітня 2024

19 квітня 2024


Пріоритетом головування в Комітеті міністрів ЄС буде підтримка України - МЗС Литви

Міністр закордонних справ Габріелюс Ландсбергіс на зустрічі з Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич у Вільнюсі наголосив на тому, що пріоритетом головування Литви в Комітеті міністрів ЄС, яке розпочнеться 17 травня, буде підтримка України.


Європейський інвестиційний банк цьогоріч надає Україні €560 мільйонів

У 2024 році Україна отримає 560 мільйонів євро для проєктів у сфері енергетики, транспортної інфраструктури, відновленні житла, а також на проєкти, які підтримають економічне відновлення та український бізнес.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-