Швейцарія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024

12 червня 2024


Стефанчук обговорив у Швейцарії передачу Україні заморожених активів РФ

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук обговорив з очільницею Ради кантонів Швейцарії (верхньох палати парламенту) Євою Герцог розробку міжнародного механізму для передачі заморожених активів Російської Федерації на відновлення України.


Стефанчук закликав Швейцарію приєднатися до коаліції країн за повернення українських дітей

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у парламенті Швейцарії зустрівся із головами партій та фракцій Федеральних Зборів, де закликав державу приєднатися до Міжнародної коаліції країн за повернення українських дітей, які були депортовані Російською Федерацією.

11 червня 2024

10 червня 2024

07 червня 2024


Швейцарія виділяє Україні $66 мільйонів на цифровізацію державних послуг

Федеральна рада Швейцарії на засіданні 7 червня продовжила підтримку України у сферах цифровізації та електронного урядування, затвердивши на ці цілі 58,7 мільйона ​​швейцарських франків (майже $66 мільйонів) протягом наступних чотирьох років.


Швейцарські компанії попри виклики війни зацікавлені у веденні бізнесу в Україні

Більшість швейцарських компаній, які були присутні в Україні до початку повномасштабного вторгнення РФ, продовжують працювати, хоча змушені зменшити масштаби діяльності через виклики воєнного часу.

06 червня 2024


Гельсінські безпекові домовленості більше не існують - президент Фінляндії

Гельсінські домовленості в рамках ОБСЄ, які були основою Європейської безпеки протягом десятиліть, більше не існують, тож європейські країни мають шукати новий шлях для подальших міжнародних відносин, у тому числі – в рамках Саміту миру, що відбудеться у Швейцарії вже за два тижні.

05 червня 2024

04 червня 2024

03 червня 2024

31 травня 2024

29 травня 2024

28 травня 2024

25 травня 2024


Із евакуації у Швейцарії повертаються шестеро українських дітей-сиріт для усиновлення

Шестеро маленьких дітей, які до війни проживали у Кам’янському будинку дитини, повертаються з евакуації в Швейцарії. Нові батьки вже взяли діток під опіку та оформляють усиновлення.

24 травня 2024


Путін боїться успіху Саміту миру, тому посилає фальшиві сигнали про готовність припинити війну - Кулеба

Метою анонімних заяв російських джерел про нібито готовність керівника Кремля Володимира Путіна заморозити війну на нинішній лінії зіткнення є прагнення зірвати ініційований Україною Саміт миру у Швейцарії, успіху якого в Кремлі дуже бояться.

23 травня 2024

22 травня 2024


США підтвердили підготовку до участі в Саміті миру

Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван підтвердив, що він разом з іншими членами уряду безпосередньо залучений до підготовки участі американської делегації в Глобальному саміті миру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-