Іноземний легіон

21 липня 2022

29 червня 2022

13 червня 2022


Найманцями є саме «вагнерівці», а не бійці Інтернаціонального легіону – спікер

Членів Інтернаціонального легіону оборони України, на відміну від «вагнерівців», не можна вважати найманцями з огляду на визначення міжнародного права і дотримання його українською стороною.

21 квітня 2022


Правовий статус іноземних добровольців визначається Женевськими конвенціями - МЗС

Іноземні громадяни та особи без громадянства, прийняті у добровільному порядку на військову службу за контрактом, є військовослужбовцями Збройних Сил України, їхній правовий статус визначається Женевськими конвенціями.

14 квітня 2022

11 березня 2022

07 березня 2022


Всі іноземні легіонери для захисту України проходять перевірку - Міноборони

Кількість іноземних легіонерів, які їдуть в Україну допомогти захищатись від Російської Федерації, на сьогодні дуже зросла. Всі кандидати проходять перевірку, перевага надається бійцям з бойовим досвідом.

05 березня 2022


Перші добровольці з Бельгії вже вирушили захищати Україну – посольство

Перші добровольці, які виявили бажання захищати Україну від російської агресії та звернулися до нашого Посольства в Бельгії, вже відбули в Україну, де пройдуть відповідне тренування та поповнять лави захисників. 


Незабаром запрацює сайт для іноземців, які хочуть вступити в Інтернаціональний легіон оборони України

Незабаром запрацює сайт fightforua.org, який міститиме всю необхідну інформацію для громадян іноземних держав, які хочуть приєднатися до Інтернаціонального легіону оборони України.

02 березня 2022

28 лютого 2022

27 лютого 2022

08 травня 2020

04 травня 2020


Карантин у Франції: Іноземний легіон переходить на вербування онлайн

У зв'язку з режимом карантину в умовах епідемії коронавірусу та закриття кордонів Євросоюзу Французький іноземний легіон припинив рекрутування кандидатів та розпочав прийом онлайн попередніх заявок від бажаючих поступити на службу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-