Донорська конференція

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

10 квітня 2024

31 липня 2023


Донорська платформа для України підвищує довіру інвесторів – президент EESC

Створення в Україні Донорської координаційної платформи, до якої залучені ключові євроінституції, підвищує довіру інвесторів та сприяє притоку в Україну інвестицій для відновлення країни, що особливо важливо на тлі воєнних загроз.

20 березня 2023


Донори зібрали у Брюсселі €7 мільярдів для постраждалих від землетрусів у Туреччині та Сирії

Міжнародна донорська конференція, що відбулася сьогодні в Брюсселі під егідою Єврокомісії та Шведського головування в ЄС, мобілізувала 7 мільярдів євро негайної та гуманітарної допомоги для населення Туреччини та Сирії, які постраждали внаслідок руйнівних землетрусів.

11 серпня 2022


Зеленський виступив на Донорській конференції союзників України у Копенгагені

Ніхто не зможе зупинити вітер, який нестиме радіацію, але всі ми разом здатні зупинити державу-терориста росію, заявив Президент Володимир Зеленський на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи у Копенгагені.

10 травня 2022

05 травня 2022


Допомога Україні триватиме і після війни - учасники конференції донорів у Варшаві

Країни Європи підтримують Україну, приймають біженців, вражені сміливістю та відвагою Українського народу у боротьбі за демократичні цінності та свободу. Допомога, яка зараз надається у терміновому порядку, буде і в майбутньому, коли після перемоги Україна відновлюватиметься після руйнувань, спричинених війною.


ЄС допоможе українцям відновитися після війни та побудувати «країну мрії» - фон дер Ляєн

Європейський Союз підтримує боротьбу України проти російського вторгнення та готовий надавати їй ефективну підтримку, щоб після завершення війни українці змогли провести всі необхідні перетворення та реалізувати своє бажання побудувати в Україні «країну мрії».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-