Рада підтримала законопроєкт про державну таємницю
Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт закону про державну таємницю.
08 січня 2025
Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт закону про державну таємницю.
24 липня 2024
Відсторонений від роботи перший заступник голови Національного антикорупційного бюро Гізо Углава звернувся до НАБУ і САП із проханням зняти гриф держтаємниці з матеріалів розслідування щодо ймовірного витоку інформації, в яких він фігурує.
26 червня 2024
Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж визнав себе винним в отриманні та оприлюдненні військових таємниць США, уклавши угоду з прокурорами Міністерства юстиції Штатів, яка гарантує йому свободу й завершує тривалу юридичну тяганину.
04 червня 2024
Вищий суд Пакистану скасував вирок колишньому прем'єр-міністру Імрану Хану за обвинуваченням у розголошенні держтаємниці, проте він залишиться у в'язниці як засуджений в іншій справі.
19 квітня 2024
Російська влада забороняє закордонні поїздки для деяких чиновників через побоювання, що іноземні держави можуть спробувати отримати доступ до державної таємниці.
05 березня 2024
Підполковник у відставці, нині цивільний службовець ВПС США, дістав обвинувачення в поширенні на іноземному сайті знайомств секретної інформації, пов’язаної з війною РФ проти України.
22 січня 2024
Знищення матеріалів кримінальних справ, які мають державну таємницю, відбувається згідно із законом та відповідно до мобілізаційних планів.
01 листопада 2023
У Нідерландах затримали двох співробітників правоохоронних органів за підозрою в розголошенні держтаємниці, за рішенням суду вони мають право спілкуватися лише зі своїми адвокатами.
28 липня 2023
Експрезидент США Дональд Трамп наказав співробітникам свого маєтку Мар-а-Лаго у Флориді видалити відеозаписи з камер спостереження, аби приховати від слідства докази зберігання секретних документів, заявили в четвер американські прокурори.
25 січня 2023
Документи із позначками секретності виявили минулого тижня в резиденції колишнього віцепрезидента США Майка Пенса у штаті Індіана.
16 січня 2023
У Міністерстві оборони закликали не поширювати неперевірену й несанкціоновану інформацію про ситуацію на фронті, зокрема в Соледарі.
05 жовтня 2022
Голова Верховного Суду Всеволод Князєв відрахував очільника Касаційного господарського суду Богдана Львова зі штату суду.
03 жовтня 2022
Служба безпеки України під час перевірки з’ясувала, що голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов у 2012 році отримав російський паспорт замість документа, який втратив чинність у 1999 році.
26 вересня 2022
Служба безпеки скасувала очільнику Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдану Львову допуск до державної таємниці.
15 вересня 2022
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр наголошує, що лише обмежене коло осіб має доступ до державної таємниці найвищого ступеню секретності, і закликає довіряти тільки офіційним джерелам та офіційним особам.
20 липня 2022
Обмеження інформації про бойові дії – це питання державної безпеки.
13 липня 2022
У російській столиці адреси бомбосховищ є "державною таємницею".
30 червня 2022
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №7505 щодо обмеження виїзду за територію України громадян, яким було надано допуск та доступ до державної таємниці.
21 травня 2022
Члени ліквідованої у Верховній Раді фракції "Опозиційна платформа - За життя" досі мають право на доступ до державної таємниці.
20 квітня 2022
Міноборони рф вирішило засекретити дані про родичів військових, які загинули в Україні, цю інформацію буде переведено до розділу держтаємниці.
реклама