UA|TV адресоване широкій іноземній аудиторії, у першу чергу, українській діаспорі та російськомовним глядачам, які потребують об’єктивної, актуальної та повної  інформації з України і про Україну.

                Крім звичних телевізійних передач українською та російською мовами з англомовними субтитрами, про події в Україні глядача інформуватимуть два рухомих рядки новин англійською та російською, а також розширена інформація українською, російською, англійською, німецькою, іспанською та іншими мовами.

                Упродовж доби глядач перегляне більше сорока випусків телевізійних новин українською та російською мовами, а також передачі про сьогоднішні події в Україні, на Сході і в Криму, про хід економічних реформ, здобутки в науці і культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу і туристичні маршрути.

                «Завжди поруч» - гасло нового мультимедійного проекту. «Відкрий для себе Україну!», «Підтримай Україну!», «Будь з Україною!», «Живи Україною!» - щодня, щогодини, щохвилини, щосекунди звертатимуться до своїх глядачів журналісти UA|TV.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-