"ДОМ" – цілодобовий розважально-інформаційний телеканал для мешканців тимчасово окупованих територій України. Розпочав мовлення 1 березня 2020 року.

"Головна мета каналу – повернення політичного, культурного та суспільного життя України в порядок денний громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, пробудження відчуття єдності, деокупація свідомості наших громадян", – заначила Юлія Островська, т. в. о. генерального директора ДП "МПІУ" під час презентації концепції мовника.

Мета каналу – донести до жителів Луганської, Донецької областей і Криму важливу та об'єктивну інформацію, а також ключовий меседж про те, що Україна є нашим спільним домом.

В основі концепції сітки мовлення – принцип "оптимістичного ТБ".

"ДОМ" – це найпреміальніший контент провідних українських медіахолдингів: серіали, токшоу, телепередачі, трансляції футбольних матчів та новини власного виробництва.

"Плануємо, що протягом двох років канал вийде на власне виробництво, – зазначив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. – Наразі канал транслюється у цифровому та аналоговому мовленні на тимчасово окуповані території нашої держави. Як тільки ми вийдемо на власне виробництво – канал розпочне мовлення на супутнику".

Стежити за новинами телеканалу "ДОМ" можна у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/kanalDOM/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOqFkpNwNLPGOb8EC-mwZYg/videos?disable_polymer=1

Прем'єри випусків новин (часовий пояс UTC+3): 09:00, 16:30, 20:30, 23:00.

Команда каналу "ДОМ" активно працює над тим, щоб вчасно надавати важливу, якісну, корисну та цікаву інформацію глядачам.

Україна – наш спільний дім!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
{-- $relap --}