Міжнародний український телеканал FREEДOM — для тих, хто розмовляє російською мовою та шукає правду про те, що відбувається в Україні, Східній Європі, Росії та світі.

Українські журналісти у відповідь на численну антиукраїнську пропаганду, реагуючи на повномасштабне вторгнення країни-агресора на територію України в лютому 2022 року, об’єднали зусилля для створення унікального та якісного контенту, який протидіє фейкам та дезінформації, розрахований на російськомовну аудиторію по всьому світу з метою поширення об’єктивної зваженої інформації щодо ситуації як в Україні, так і в країнах поширення російської мови.

FREEДOM — це важливе слово для всього світу. Українське іномовлення для аудиторій за межами України просуває цінності демократії, вільного суспільства через якісний журналістський контент під логотипом, що втілює в собі саму суть України, Європи та всіх вільних людей світу.

Наразі на території України відбувається боротьба за свободу всієї цивілізації, що й дало нам привід назвати державний канал для зарубіжних аудиторій найзрозумілішим і найпростішим словом для мільярдів людей — “СВОБОДА”.

Україна — приклад боротьби за цінності свободи — пояснити це і покликаний наш телеканал російською мовою.

Слово “свобода” різними мовами відтепер є синонімом героїчної боротьби мільйонів громадян і громадянок як України, так і країн-союзниць за демократію, права людини, верховенство права, принципи рівності проти авторитаризму, диктатури та узурпації влади.

Назва каналу FREEДOM — це відображення українського лідерства у питаннях захисту цивілізації від варварства путінського чи інших тоталітарних режимів.

Саме нам випала честь представляти сьогодні голос вільної, незалежної, демократичної України за кордоном, а наша назва — це не просто ім’я — це суть нашої світоглядної позиції, яка переможе!

FREEДОМ у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/UATVRU

YouTube: https://www.youtube.com/c/UATVchannel

Telegram: https://t.me/tv_freedom

Сайт: https://uatv.ua/

Сайт FREEДОМ: https://tvfreedom.io/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
{-- $relap --}