"ДОМ" – державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал у складі держпідприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (до цього ДП "МПІУ" мовило лише під брендом каналу іномовлення UATV). "Дом" розпочав мовлення 1 березня 2020 року. Його сигнал в метровому та дециметровому діапазонах (тобто в аналоговому та цифровому форматах) транслюється на тимчасово окуповані території (ТОТ) Донбасу та АР Крим. Він створений для об'єктивного інформування українців, які опинилися в окупації, про ситуацію в Україні, світі та в їхніх тимчасово окупованих районах.

Головна мета каналу – повернення політичного, культурного та суспільного життя України до порядку денного громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, "деокупація" їхньої свідомості, утвердження у них думки про невідворотність якнайшвидшого повернення української влади та законності до цих регіонів і формування впевненості у тому, що звільнення від окупації буде лише корисним і не становитиме жодної загрози для тих, хто не скоював кривавих злочинів.

Ефірне мовлення каналу складається з преміального контенту провідних українських медіахолдингів: серіали, ток-шоу, телепередачі, трансляції футбольних матчів; а також новин (5 випусків на день), щоденних інформаційних (5 лінійок), щотижневих інформаційно-аналітичних (5 лінійок) програм та ранкового шоу (щобуднього дня) власного виробництва. Наприкінці 2020 року тривалість власного контенту ТК "Дом" становить 28 годин власного мовлення на тиждень (із повторами програм – 35 годин).

Для держави телеканал "Дом" є єдиним способом комунікації з її громадянами, що мешкають на тимчасово окупованих територіях і є одним з ключових інструментів реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Це також єдиний у Східній Європі телеканал, який мовить російською, але не з російськими наративами і не в інтересах тоталітарного путінського режиму.

З березня 2021 року ДП "МПІУ" планує виробляти (та докуповувати) достатньо контенту для запуску під брендом UATV на весь світ (через супутник, кабельні мережі, IPTV та OTT платформи) російськомовного каналу державного іномовлення України з метою об'єктивного інформування людей в усьому світі, які знають російську мову, про ситуацію в Україні, на ТОТ тощо на противагу російській пропаганді, яка масовано закидає у світовий інформаційний простір свої наративи, що кардинально спотворюють реальність.

Тим часом телеканал "Дом" продовжить мовити (з певними відмінностями у програмі від UATV) у цифровому та аналоговому форматах на тимчасово окуповані території.Іномовлення згідно з відповідним законом може транслюватися на територіях, що межують з ОРДЛО, АР Крим, а також в прикордонних районах України, що межують з територією держави-агресора і територіями інших держав, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного і/або цифрового мовлення (Білорусь і деякі інші країни). Робота з розбудови такого мовлення триватиме наступного року, але вже сьогодні будь-які місцеві українські телеканали можуть безкоштовно отримувати для розміщення у своєму ефірі програми виробництва т/к "Дом" через Всеукраїнський проєкт обміну контентом між телекомпаніями Media Change Ukraine

Стежити за новинами телеканалу "ДОМ" можна у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/kanalDOM/

YouTube: https://www.youtube.com/kanalDOM

Прем'єри випусків новин

(за київським зимовим часом – UTC+2): 8.00, 11.00, 13.00, 19.30, 22.00

(за київським літнім часом – UTC+3): 9:00, 12:00, 14:00, 20:30, 23:00

Україна – наш дім!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
{-- $relap --}