UATV – це єдиний інформаційний цілодобовий телеканал іномовлення, який адресований широкій іноземній аудиторії і покликаний доносити усьому світові  об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України і про Україну з перших вуст.

UATV – це свіжі новини щогодини п’ятьма мовами (українською, англійською, російською, арабською, кримськотатарською). Канал розвиває власну мережу кореспондентських пунктів в Україні, а також за кордоном. Корпункти UATV вже працюють у Варшаві (Польща) та Анкарі (Туреччина).

UATV – це програми власного виробництва про сьогоднішні події в Україні, на сході та в Криму, про перебіг економічних реформ, здобутки в науці й культурі, про знаменитих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу і туристичні маршрути!

Наш сайт: http://uatv.ua

Стежити за свіжими новинами, а також їх коментувати Ви зможете через соціальні мережі:

Facebook: https://www.facebook.com/UATVchannel

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCt3igz3aIXfS108KV_jZsMA

Twitter: https://twitter.com/UATV_ua

Instagram: https://www.instagram.com/uatv_channel

Google+: https://plus.google.com/u/0/b/115141705102070377347/115141705102070377347

Прем'єри основних випусків новин (час київський):

Випуски новин англійською мовою:

00:00, 02:00, 04:00, 06:00, 08:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00

Випуски новин російською мовою:

01:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00

Випуски новин українською мовою: 03:00, 05:00

Випуски новин арабською мовою: 07:00, 23:00

Випуски новин кримськотатарською мовою: 07:30, 23:30

Проекти UATV:

Незвідана Україна:

Можливість вдихнути на повні груди, зануритися у чисті води й натрапити на сліди звірів або птахів: дивовижний і неповторний світ українських заповідників та національних парків відкриває нам цикл програм «Незвідана Україна». Цей проект розповідає про маловідомі, цікаві та несподівані факти про українську флору і фауну. Він запрошує глядача у світ мальовничої природи України, а інколи – в її доісторичне минуле.

Ніч в музеї:

Секрети є не тільки в людей. Таємниці та загадки мають і створені ними речі. Особливо ж, коли це твори мистецтва. Речі та легенди оживають. Неймовірні історії та відкриття про те, що завжди було перед нашими очима – у дослідницькому проекті «Ніч в музеї». У ньому стародавні пам'ятки, артефакти, археологічні знахідки піднімають завісу над однією із найзагадковіших культур світу.

Ціна перемоги

Їм аплодують континенти! Вони підкорюють серця мільйонів! Вони сходять на найвищі п'єдестали світу! Та яка ціна перемоги? Завдяки чому її досягнуто? Найвидатніші українські спортсмени розповідають про зворотний бік медалей. Історії людей, на честь яких гімн України лунає у всьому світі, в проекті «Ціна перемоги».

Pro et contra

В істориків на пострадянському просторі повинна бути холодна голова та гаряче серце. Їхнє завдання – спростовувати підмінені поняття, сфальсифіковані та викривлені факти, історичні  події. Про справжню історію України, яка за сотні років була оповита павутинням ворожих міфів – у проекті «Pro et contra». Його автори розповідають про історичні події докладно та сміливо, а думки експертів дозволяють поглянути на події під різним кутом, зваживши при цьому всі «за» і «проти».

Українські реформи

Позитивні зміни потрібні як людині, так і державі. Удосконалення країни – життєво необхідна річ для неї та її громадян. Про успіхи і труднощі, про перспективи й досягнення: що зроблено та що планується зробити у всіх галузях – від податків до освіти, від медицини до науки – у щоденному проекті «Українські реформи».

Україна на смак

Яка Україна на смак? Спробуйте для початку наші автентичні страви: борщ, котлету по-київськи та вареники. Та це далеко не все! Шеф-кухар нашого каналу розкаже, покаже та навіть розкриє секрети приготування найсмачніших страв української кухні. Все цікаве і знайоме, все, що варто скуштувати в найапетитнішому проекті «Україна на смак».

Полігон

«Дисципліна, честь і практика»! Це гасло армій НАТО віднині набуває вагомого значення для українських військових. Стандарти Альянсу тепер актуальні й для Збройних сил України. Професіоналізм, чіткість, міць, зброя справжніх українських чоловіків та жінок, справжніх українських воїнів – все це ми побачимо в програмі «Полігон».

Майстер справи

Україна завжди славилася своїми майстрами: ювелірами та фермерами, кондитерами й виноробами, ковалями та модельєрами. Незвичайні давні професії та їхнє нове життя, технічні винаходи, котрі дозволяють підкорювати світові ринки. Як в Україні поєднати бізнес із суспільною користю, як захоплення перетворити на справу свого життя – в проекті «Майстер справи».

Точки дотику

Світ насичений історіями. Історіями людей і народів. Він переплетений економічними, культурними та дипломатичними зв'язками. Світ різнобарвний і багатогранний. Наскільки українці дотичні до нього, наскільки вони схожі та водночас різні? Що гостям, дипломатам, іноземним партнерам подобається в Україні найбільше, що їх приваблює в ній – розкриває цикл документальних портретів «Точки дотику».

Древо

З глибин роду й народу, з прадавніх часів – до наших днів: традиції та символи, ремесла і реліквії, знання та обереги українців закодовані в побуті, одязі та архітектурі. І, як дерево через своє коріння наливається силою землі, так і людина через зв’язки з минулим відкриває для себе шлях у майбутнє. Подорож із минулого в сьогодення в документальних новелах «Древо».

Палітурка

Нова книга: шурхіт сторінок, запах паперу, чіткі рядочки літер. Незрівнянні відчуття! Сьогодні українська література переживає піднесення. Як книжки стають бестселерами? Хто ці нові автори, які стрімко зійшли на сучасний літературний Олімп? Як співіснують традиції з новітніми технологіями у книгарстві? Найкращі твори та найцікавіші автори в програмі «Палітурка».

Моя земля

За всіх часів оспівувалося багатство і родючість української землі. Гірські виноградники й екологічно чисті овочі та фрукти, ферми равликів і пасіки, рибні господарства та сироварні. Про життєвий шлях фермерів, які наполегливо розбудовують нове сільське господарство, застосовують інноваційні технології, знаходять ринки збуту, а також про державну підтримку і реформування галузі – у програмі «Моя земля».

Супутникове покриття:

СУПУТНИК ПІВНІЧНА І ЦЕНТРАЛЬНА АМЕРИКА

Galaxy 19 (97.0°W)

frequency: 11.960 MHz

polarization: Vertical

symbol rate: 22,000 Msym/sec

FEC: 5/6

Modulation: DVB-S, Mpeg-4

СУПУТНИК АЗІЯ ТА АВСТРАЛІЯ

AsiaSat 5 (100.5°E)

frequency: 3960 MHz

polarization: Horizontal

symbol rate: 30000 Msym/sec 

FEC: 5/6

Modulation: DVB-S2, Mpeg-4

СУПУТНИК ЄВРОПА

Hot Bird 13C (13.0° E)

frequency: 10930 MHz 

polarization: Horizontal

symbol rate: 30000

FEC 2/3

Modulation: DVB-S2, Mpeg-4

СУПУТНИК БЛИЗЬКИЙ СХІД І ПІВНІЧНА АФРИКА

Eutelsat 7 West A (7,3° W)

frequency: 10727 MHz

polarization: Horizontal

symbol rate: 27500 Msym/sec

FEC 5/6

Modulation: DVB-S, Mpeg-2

IP Мультикаст:

HD-версія каналу доступна в мережах кабельних операторів та інтернет-провайдерів у IP

Мультикаст. Щоб отримати потокове відео та безкоштовну підписку, звертайтеся за адресою:

development@uatv.ua

Кожного дня, кожної хвилини, команда UATV невтомно працює, щоб донести якісну, повну, цікаву та правдиву інформацію про Україну.

УКРАЇНА – СВІТУ!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-