Bihus.Info

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

24 травня 2024

18 березня 2024


Кличко просить Bihus.Info передати дані розслідування про Брагінського правоохоронним органам

Київський міський голова Віталій Кличко публічно звернувся до журналістів Bihus.Info з проханням передати інформацію про директора Київського метрополітену Віктора Брагінського, оприлюднену в розслідуванні, правоохоронцям і антикорупційним органам.

25 лютого 2024

19 лютого 2024


Стеження за Bihus.Info: у Раді ще не визначили дату, коли запросять голову СБУ

Погоджувальна рада фракцій та комітетів Верховної Ради України розглянула питання запрошення голови СБУ Василя Малюка через незаконне стеження за працівниками проектів Бігус.Інфо, однак не визначила дату.

16 лютого 2024

13 лютого 2024

08 лютого 2024

06 лютого 2024


ДБР проведе досудове розслідування у справі про стеження за Bihus.infо

Офіс генерального прокурора доручив слідчим Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань здійснювати досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за заявою Bihus.infо про стеження.


Малюська прокоментував розслідування Bihus.Info про СБУ: Сором за «роботу» спецслужби

Міністр юстиції Денис Малюська після заяв команди журналістів проєкту Bihus.Info про стеження за ними з боку Служби безпеки України вважає, що потрібно більше контролю за діями спецслужб всередині країни.

05 лютого 2024

31 січня 2024

22 січня 2024

18 січня 2024


«Прослушка» Bihus.Info і погрози Ніколову: звернення до правоохоронців направить іще один комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики готує звернення до правоохоронців щодо перевірки законності підстав прослуховування телефонів співробітників проєкту Bihus.Info та відеофіксації подій у заміському комплексі.

17 січня 2024


Голова комітету Ради направив звернення до СБУ і прокуратури щодо Bihus.Info та Ніколова

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин подав депутатські звернення до правоохоронних органів щодо прослуховування та прихованої зйомки працівників BIHUS.Info та погрози журналісту видання "Наші гроші" Юрію Ніколову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-