Amnesty International

реклама

27 жовтня 2023

20 травня 2023


Лубінець закликав Amnesty International не піддаватися на російські наративи

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець зустрівся з делегацією міжнародної організації Amnesty International і закликав їх не піддаватися на російські інформаційні наративи, інакше вони втратять свій авторитет і репутацію остаточно.

28 квітня 2023

24 березня 2023

09 грудня 2022

07 грудня 2022


Лубінець відреагував на заяви Amnesty International про «вибіркове правосуддя» МКС

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що вимушений відреагувати на заяву міжнародної правозахисної організації Amnesty International про те, що розслідування Міжнародного кримінального суду по Україні є "вибірковим правосуддям".

10 листопада 2022


В Amnesty International вимагають від рф припинити «фільтрацію» на окупованих територіях

В Amnesty International вимагають, щоб російські та контрольовані рф сили негайно припинили примусове переміщення всіх цивільних осіб з України до росії чи інших окупованих територій України та зупинили жорстокий процес, відомий як «фільтрація».

17 серпня 2022

13 серпня 2022

12 серпня 2022


Amnesty International розкритикувала росію за перетворення ЗАЕС на військову базу

Правозахисна організація Amnesty International оприлюднила заяву, у якій прямо звинуватила росію у використанні Запорізької АЕС як військової бази, а також у загрозі цивільному населенню навколо цього об’єкта.

11 серпня 2022


Amnesty заперечує, що збирала для свого звіту свідчення у фільтраційних таборах і тюрмах

Amnesty International заперечила звинувачення Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки про те, що для звіту про ЗСУ правозахисники взяли свідчення людей з окупованих територій.

10 серпня 2022

09 серпня 2022


На демонстрації у Швеції засудили скандальний звіт Amnesty International

Посол у Швеції Андрій Плахотнюк взяв участь у демонстрації на підтримку України на площі Norrmalmstorg у центрі Стокгольма, учасники якої висловили глибоке розчарування останнім звітом Amnesty International стосовно війни в Україні.

08 серпня 2022


Amnesty для звіту про ЗСУ збирала свідчення у фільтраційних таборах і тюрмах - Центр стратегічних комунікацій

У міжнародній правозахисній організації Amnesty International використали для підготовки скандального звіту про Збройні сили України свідчення людей, які знаходились в фільтраційних таборах та тюрмах на тимчасово захоплених територіях.


Відсутність Amnesty International у російському списку іноагентів є своєрідним маркером — Немчінов

Те, що міжнародна правозахисна організація Amnesty International досі не потрапила у список іноземних агентів на території російської федерації, є своєрідним маркером рівня її співпраці з владою країни-агресора.

07 серпня 2022


Amnesty International «розшифрувала» скандальний звіт: шкодуємо, але не відмовляємось

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International вибачилася за "страждання та гнів", викликані її останнім звітом щодо України, та заявила, що не відмовляється від висновків, викладених у звіті.

06 серпня 2022

05 серпня 2022

04 серпня 2022


Український офіс Amnesty International заперечує свою участь у підготовці звіту про ЗСУ

Український офіс правозахисної організації Amnesty International не брав участь у підготовці та поширенні звіту, де Збройні сили України звинувачуються в наражанні цивільного населення на небезпеку.


Абсурдна та образлива заява: Верещук прокоментувала звіт Amnesty International

Віцепрем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук зазначила, що доповідь правозахисної організації Amnesty International можна зрозуміти так, що нібито українська армія створює небезпеку для українських громадян.


Міноборони звинувачує Amnesty у спотворенні реальної картини злочину росії проти України

Дослідження Amnesty International, яке не враховує факт агресії росії, хронологію подій та контекст захисту Україною своєї державності, схоже на дослідження дій жертви без урахування дій озброєного ґвалтівника. Такі дослідження спотворюють реальну картину міжнародного злочину агресії, який вчиняється росією з 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-