МОК відмовився зняти збірну Росії з Олімпіади в Ріо

МОК відмовився зняти збірну Росії з Олімпіади в Ріо

2494
Ukrinform
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не став усувати збірну Росії від участі у літній Олімпіаді 2016 року. Команді загрожувала дискваліфікація через застосування допінга у російському спорті.

Про це повідомляє Медуза.

Водночас президент МОК Томас Бах заявив про серйозні сумніви у презумпції невинності спортсменів із Росії, а також із Кенії. Кожен російський і кенійський спортсмен, який збирається взяти участь в Олімпіаді, повинен буде отримати окреме схвалення з боку міжнародних федерацій.

МОК повністю підтримав рішення Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій(IAAF), яка усунула від змагань російських легкоатлетів. При цьому МОК припустив можливість участі в Олімпіаді деяких спортсменів, із яких IAAF зніме дискваліфікацію в індивідуальному порядку. Такі спортсмени зможуть виступати під російським прапором.

Російські легкоатлети були відсторонені від участі в Олімпіаді-2016 рішенням ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій(IAAF), який 17 червня продовжив дискваліфікацію Всеросійської федерації легкої атлетики(ВФЛА).

Спортсменів усунули від змагань після доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства(ВАДА), яке дійшло висновку, що у російській легкій атлетиці всюди застосовуються заборонені препарати, причому до порушень причетні не лише спортсмени і тренери, але і спортивні чиновники.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-