Туристи зможуть пройтися над стародавніми похованнями в Анталії

Туристи зможуть пройтися над стародавніми похованнями в Анталії

Укрінформ
У південній провінції Туреччини Анталії в березні 2019 року древній некрополь, виявлений під час будівництва культурного центру, прийме перших туристів. Тут відкриють музей просто неба.

Як заявив помічник генерального секретаря муніципалітету Анталії Бедрулла Ерчін, 2500-річні поховання, які розташовуються на площі понад  9136 метрів, перетворять на пам'ятку після завершення будівельних робіт до лютого, повідомляє otpusk.com

Ерчін додав, що музей має бути відкритий для відвідувачів до березня, але виставкові та дизайнерські проекти можуть зайняти ще один рік. У музеї буде концертний і конференц-зали.

Читайте також: Археологічний портрет Києва покажуть на інноваційній виставці

Археолог Мехмет Шенгюльу свою чергу зазначив, що некрополь є частиною стародавнього міста Атталея, яке датується ІІІ століттям до нашої ери. Ним будуть прокладені пішохідні стежки зі скла, що дадуть змогу відвідувачам побачити поховання й артефакти.

Варто зазначити, що давній некрополь випадково виявили в 2008 році під час будівельних робіт в межах проекту "Східний гараж", який здійснює муніципалітет Анталії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-