Зеленська презентувала освітній серіал про людей із досвідом війни

Зеленська презентувала освітній серіал про людей із досвідом війни

Відео
Укрінформ
Дружина Президента України Олена Зеленська презентувала першу серію освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».

Про це вона повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

Відео: Ти як?

«Людині, яка повертається з війни, потрібен час на адаптацію. Це нормально, якщо певний період ветеран чи ветеранка хочуть закривати лише базові потреби: сон, їжа, спокій, безпека. Тож не поспішайте «рятувати» близьку людину, якщо вона спить більше, ніж вам здається необхідним. Про те, що відчувають та чого хочуть ветерани й ветеранки - у першій серії освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Його можна переглянути на платформі Дія.Освіта або на ютуб-каналі «Ти як?», - розповіла Зеленська.

За її словами, фахівці у серіалі пояснюють, чому не потрібно вигадувати безліч нових справ, активностей і турбувати ветеранів надмірною увагою.

Відео: Ти як?

«Адже здається, що швидше дистанціювати людину від пережитого на війні, то краще. Насправді, кажуть психологи, такою «підтримкою» ми лише відкладаємо флешбеки і тригери, а не допомагаємо у поверненні», - відзначила перша леді.

Освітній серіал є продовженням розділу «Довідника безбар’єрності» - гіда з коректної комунікації, створеного з моєї ініціативи. Упродовж 11 серій захисники й захисниці разом із провідними українськими експертами відверто говорять про все, що може стати бар’єром у взаємодії.

Більше серій можна переглянути на ютуб-каналі «Ти як?».

Читайте також: Олена Зеленська нагадала правила взаємодії з людьми, які користуються кріслом колісним

Як повідомляв Укрінформ, 2020 року Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», ухвалено Національну стратегію безбар'єрності, План заходів із подолання бар’єрів, з’явилася Рада безбар’єрності при Кабінеті Міністрів.

Читайте також: У Києві відбувся допрем'єрний показ ветеранського фільму «Нам своє робить»

На основі запропонованого дружиною Президента бачення безбар’єрного суспільства великі компанії-працедавці об’єднались у спільноту «Бізнес без бар’єрів»; із громадськими організаціями було розроблено електронний «Довідник безбар’єрності» – перший посібник із коректного спілкування. Реалізовано також кілька інфраструктурних проєктів, щоб безбар’єрними ставали простори в громадах і культурних закладах.

Фото ілюстративне: АрміяInform

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-