Освіта

03 жовтня 2023

02 жовтня 2023

01 жовтня 2023

30 вересня 2023

29 вересня 2023


Зеленський напередодні Дня працівників освіти нагородив вчителів та переможців олімпіад

Президент України Володимир Зеленський з нагоди прийдешнього Дня працівників освіти вручив державні нагороди освітянам, а також сертифікати на отримання премії Глави держави переможцям міжнародних учнівських олімпіад.


У Лондоні відбулася конференція щодо інтеграції українських дітей-переселенців у школи Британії

В Українській школі пречистої Діви Марії у Лондоні відбулася конференція «Інтеграція українських дітей-переселенців у британські школи», присвячена обговоренню питань надання комплексної допомоги українським дітям.

27 вересня 2023


У Бельгії український дипломат завітала до української суботньої школи «Рідна мова»

Тимчасова повірена у справах України і Бельгії та Люксембурзі Наталія Аношина на запрошення керівництва української суботньої школи «Рідна мова» при УГКЦ у Вамі відвідала цей навчальний заклад.

26 вересня 2023


Укрексімбанк створить фінансову навчальну платформу для представників громад

Акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» (Укрексімбанк) розробляє навчальну платформу для голів міст та директорів комунальних підприємств задля популяризації фінансових інструментів, які працюють на вітчизняному ринку.

25 вересня 2023


Посол відвідав Українську школу «Джерело» в Амстердамі

Посол Олександр Карасевич відвідав Українську школу «Джерело» м. Амстердамі, яка майже за 10 років існування стала осередком українства столиці Нідерландів, промоутером сучасної української освіти, обʼєднаною та міцною спільнотою однодумців.

23 вересня 2023

22 вересня 2023

20 вересня 2023


Свято першого дзвоника відбулося в українській школі «Софія» в Дубаї

В українській школі «Софія» для понад 120 учнів відбулося урочисте відкриття нового навчального року, на якому також були присутні посол України в ОАЕ, генеральний консул Франції в Дубаї, консул України в Дубаї, священник УГКЦ в ОАЕ та інші гості.

19 вересня 2023


Українські суботні школи в Афінах відзначили свято першого дзвоника

Минулими вихідними в українських суботніх школах «Трембіта», «Берегиня» та «Неофіти» в Афінах відбулося свято першого дзвоника, яке об’єднало школярів від першого до випускного одинадцятого класу.  

18 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-