Освіта

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 липня 2024


У Запоріжжі запрацював освітній центр для дітей переселенців

У центрі прифронтового Запоріжжя відкрито новий освітній центр для дітей з родин ВПО, створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI) та БФ “Support Ukraine Today”.

21 липня 2024

19 липня 2024


Посол у Румунії завітав до української громади в місті Клуж-Напока та місцевого університету

Посол України Ігор Прокопчук здійснив поїздку до міста Клуж-Напока повіту Клуж, яка була присвячена забезпеченню сприятливих умов для перебування в Румунії українських громадян, котрі отримали прихисток у зв’язку з повномасштабним вторгенням Росії, а також розширенню практичної підтримки України.

18 липня 2024


У Бангладеш закривають навчальні заклади через протести студентів

У Бангладеш із 17 липня на невизначений термін закривають усі державні та приватні навчальні заклади через студентські протести проти системи квот на державні посади, які переросли e смертельні сутички.

17 липня 2024


У Молдові українців запросили здобути вищу освіту українською мовою

Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо, що у молдавському місті Бєльці, оголошує набір на низку спеціальностей. Для громадян України навчання є безкоштовним з можливістю отримання різних видів стипендій.


Huawei продовжує навчати українських студентів за програмою «Насіння для майбутнього»

П’ять найбільш талановитих студентів із провідних українських університетів пройшли навчання за міжнародною освітньою програмою  «Насіння для майбутнього», організатором якої вже 16 рік є компанія Huawei. Цьогоріч навчання проходило у Римі з 1 до 5 липня. 

15 липня 2024


В Анталії оголошено набір в українську школу з можливістю отримати документи про освіту держзразка

В турецькій Анталії відкрито набір у 1-4 класи української школи вихідного дня «Джерело», навчаючись у якій за програмою Міжнародної української школи (МУШ) діти отримають документи про освіту державного зразка.

13 липня 2024


Зеленська і бізнесмени Солт-Лейк-Сіті обговорили проєкти з відбудови української освіти та медицини

Дружина Президента України Олена Зеленська і представники бізнесу та філантропи Солт-Лейк-Сіті обговорила проєкти з відбудови освіти, медицини та гідного життя в Україні.


Наказ МОН щодо загальної середньої освіти допрацюють з урахуванням потреб учнів на ТОТ

Наказ Міністерства освіти й науки про загальну середню освіту планують доопрацювати, включивши можливість для релокованих з тимчасово окупованих територій закладів освіти відкривати дистанційні класи для учнів із ТОТ.

11 липня 2024


На Миколаївщині за підтримки ЮНІСЕФ відкрили понад 20 Центрів з підтримки розвитку дошкільнят

На Миколаївщині за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відкрито понад 20 Центрів з підтримки розвитку дошкільнят. Вони стали альтернативою дитячим садкам, які зачинилися під час повномасштабного вторгнення росіян.

10 липня 2024


Фундація Олени Зеленської профінансує відновлення «Школи супергероїв» в «Охматдиті»

Фундація дружини Президента Олени Зеленської спрямує кошти для повного відновлення освітнього простору “Школи супергероїв” у дитячій лікарні “Охматдит”, по якій 8 липня росіяни здійснили ракетну атаку.

08 липня 2024


Завершення навчального року відзначили в українських суботніх школах у Барселоні

В українських суботніх школах «Нове джерело», «Школа імені Тараса Шевченка» та «Мрія», що діють у Барселоні (Іспанія) відбулися урочисті церемонії завершення навчального року та вручення дипломів випускникам.

06 липня 2024


В Україні започаткували грантовий конкурс з метою працевлаштування випускників закладів профтехосвіти

Започаткований в Україні грантовий конкурс “Кар'єрний старт. Програма молодіжної гарантії” має на меті допомогти молоді отримати перше офіційне працевлаштування та одночасно підтримати роботодавців.

05 липня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-