При МОЗ створять експертну групу для закупівлі окремих ліків

При МОЗ створять експертну групу для закупівлі окремих ліків

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я планує створити робочу групу, яка прийматиме рішення про закупівлю окремих лікарських засобів на основі оцінки медичних технологій.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко, передає кореспондент Укрінформу.

"При Міністерстві охорони здоров'я буде створена експертна група, яка буде передбачати включення як фахівців МОЗ, так і фахівців Міністерства фінансів, Національної служби здоров'я, а також експертів з оцінки медичних технологій, які, фактично, будуть приймати фінальне рішення щодо ... закупівлі окремих лікарських засобів", - сказав Іващенко.

За його словами, нині МОЗ працює над визначенням чітких критеріїв конфлікту інтересів при проведенні оцінки медичних технологій, механізмом прийняття рішень та їх імплементації, механізмом апеляції.

Читайте також: МОЗ проводить закупівлі ліків за кількома напрямками лікування

Заступник міністра зазначив, що оцінка медичних технологій передусім необхідна для раціонального визначення переліку ліків, які закуповуються за рахунок державного бюджету. При такій оцінці проводиться порівняння ефективності лікарського засобу із витратами бюджету на його закупівлю.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я має намір запровадити в закупівлях лікарських засобів практику договорів керованого доступу. Йдеться про закупівлю препаратів, які виробляються одним виробником і є дороговартісними. Закупівля буде проводитися після проведення процедури оцінки медичних технологій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-