Прийом робіт на здобуття премії імені Лесі Українки завершено - Держкомтелерадіо

Прийом робіт на здобуття премії імені Лесі Українки завершено - Держкомтелерадіо

Укрінформ
Державний комітет телебачення і радіомовлення завершив прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2018 рік.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зазначається, що на початку року члени Комітету з присудження премії обиратимуть найкращий літературний твір для дітей та юнацтва з 43 книг сучасних авторів, висунутих на премію вітчизняними видавництвами і видавничими організаціями. Крім того, членам комітету необхідно буде обрати найкращі ілюстрації, виконані сучасними українськими художниками-графіками, до 13 книжкових видань для дітей, поданих до участі в конкурсі.

"Цього разу на здобуття Премії імені Лесі Українки претендують 6 театральних вистав. Зокрема, за звання лауреатів змагатимуться творчі колективи  Київського академічного театру юного глядача на Липках, Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру (м. Сєвєродонецьк), Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського, Дніпровського міського драматичного молодіжного театру "Віримо!",  Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки та Чернігівського обласного театрально-видовищного дитячого (лялькового) театру ім. О. П. Довженка", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У мережу виклали відеоролики про переваги курсу України в ЄС - Держкомтелерадіо

Крім того, у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» для участі у конкурсі на здобуття премії подано анімаційний фільм «Причинна» кінокомпанії «МаГіКа-фільм», сценарій якого створено за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка.

Премія Кабінету міністрів імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори  для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-