Марина Порошенко: Захист української мови - це питання національного значення

Марина Порошенко: Захист української мови - це питання національного значення

Фото
Укрінформ
Дружина Президента Марина Порошенко у Львові взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, який зібрав понад 200 освітян із 36 країн світу.  

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Вона зазначила, що вперше за роки незалежності України питання збереження національної ідентичності українців за кордоном обговорюється на такому представницькому рівні. 

"Українське освітнє середовище за кордоном є джерелом поширення української мови, історії та культури. І є носієм правди про події, які сьогодні відбуваються в Україні - це вкрай важливо для зміцнення іміджу нашої держави на міжнародній арені", - сказала дружина Президента.

Марина Порошенко взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих шкіл / Фото: president.gov.ua

Учасники Форуму мали на меті створити платформу для налагодження співпраці щодо поширення української мови у світі, розробити навчально-методичні матеріали для використання в українських суботніх та недільних школах за кордоном, а також - для обміну досвідом між педагогами, які викладають предмети українознавства.

Читайте також: Порошенко призначив гранти 20 науковцям

"Сьогодні для України захист української мови - це питання національного значення, бо мова - це символ держави", - зазначила Марина Порошенко

Захід проходить на виконання Указу Президента Петра Порошенка «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-