Відсторонення судді Ємельянова продовжили до 17 квітня

Відсторонення судді Ємельянова продовжили до 17 квітня

1978
Ukrinform
Вища Рада правосуддя продовжила до 17 квітня поточного року відсторонення від посади судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Відповідним рішенням було задоволено клопотання заступника генпрокурора Юрія Столярчука, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Продовжити строк відсторонення від посади судді Вищого господарського суду Ємельянова Артура Станіславовича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності до 17 квітня 2017 року", - оголосив голова ВРЮ Ігор Бенедисюк.

Перед розглядом питання про відсторонення Ємельянова від посади судді член ВРЮ Павло Гречківський оголосив про самовідвід. Своє рішення він пояснив публікаціями у ЗМІ, в яких йому приписують спільний бізнес з Ємельяновим. Водночас члени ВРЮ відхилили самовідвід Гречківського. Таким чином він разом з іншими членами ВРЮ брав участь в ухваленні рішення про відсторонення Ємельянова.

Як повідомлялося, 2 березня Вищий адміністративний суд задовольнив позов Ємельянова про скасування рішення Вищої ради юстиції від 12 січня, яким його було відсторонено від виконання обов'язків.

Генпрокуратура повідомила про підозру у вчиненні злочинів суддям Вищого господарського суду України Артуру Ємельянову і Віктору Татькову, які в 2011-2014 році займали посади голови суду та заступника голови. За даними ГПУ, судді підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) КК України.

Суддя Ємельянов подав документи для участі в конкурсному відборі суддів нового Верховного Суду, який Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 7 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>