Вища рада правосуддя

30 березня 2020

27 березня 2020

ВРП просить Кабмін і Раду збільшити фінансування судів

Вища рада правосуддя звернулася до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо внесення змін до Держбюджету-2020 , а саме - збільшення Державній судовій адміністрації України видатків для забезпечення здійснення правосуддя місцевими та апеляційними судами.

Доступ до правосуддя в умовах карантину: ВРП звернулася до Президента і Ради

Вища рада правосуддя звернулася до Президента та Верховної Ради із пропозицією внести зміни до процесуальних кодексів, які б забезпечили право осіб на доступ до правосуддя в умовах карантину.

25 березня 2020

17 березня 2020

ВРП ухвалила рішення про конкурс до Вищої кваліфікаційної комісії суддів

Вища рада правосуддя визнала неможливим утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посади до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та оголосила конкурс таким, що не відбувся.

10 березня 2020

Сформувати Вищу кваліфікаційну комісію суддів можливо лише після зміни законів - ВРП

Сформувати Вищу кваліфікаційну комісію суддів України (ВККСУ) можливо лише після внесення змін до закону № 193-ІХ “Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування".

13 лютого 2020

12 лютого 2020

11 лютого 2020

06 лютого 2020

ВРП: міжнародні експерти відмовилися від участі у комісії для формування ВККСУ

Міжнародні експерти відмовилися від делегування своїх представників до складу конкурсної комісії з формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) через нечітке врегулювання процедур у закононавстві.

04 лютого 2020

31 січня 2020

ВРП залишила без змін рішення про звільнення судді Корнієнка, який збив пішохода

Вища рада правосуддя залишила без змін рішення про притягнення судді Васильківського міськрайонного суду Київської області Сергія Корнієнка до відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади.

24 січня 2020

“Голос” визначився зі кандидатом у члени ВРП

Депутатська фракція політичної партії “Голос” завершила проведення конкурсу на визначення кандидата до Вищої ради правосуддя та пропонуватиме на посаду члена ВРП суддю Октябрського районного суду Полтави Ларису Гольник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-