Вища рада правосуддя

24 вересня 2021

23 вересня 2021


Посли G7 кваплять Раду суддів із кандидатами в Етичну раду для ВРП

Посли країн «Великої сімки» із занепокоєнням продовжують спостерігати за процесом судової реформи в України і закликають пришвидшити обрання кандидатів до Етичної комісії, яка має відбирати претендентів до Вищої ради правосуддя.

22 вересня 2021

21 вересня 2021


Рада суддів почала обирати кандидатів до Етичної ради для ВРП

Рада суддів України оголосила про початок добору кандидатів на посаду члена Етичної ради за квотою РСУ, яка має визначати, чи відповідає кандидат на посаду члена Вищої ради правосуддя критеріям професійної етики та доброчесності, й надавати список кандидатів, котрі рекомендуються для призначення на посади членів Вищої ради правосуддя.

17 вересня 2021


Вища рада правосуддя призначила членів комісії, яка обиратиме членів ВККСУ

Виконувач обов’язків голови Вищої ради правосуддя Віктор Грищук підписав наказ від 17 вересня 2021 року, яким призначив перший склад Конкурсної комісії, що обиратиме членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.


Обрання членів ВРП: Верховний суд переніс на 8 жовтня питання про звернення до КСУ

Пленум Верховного Суду переніс на 8 жовтня розгляд питання про звернення до Конституційного Суду щодо перевірки відповідності Конституції норм закону про порядок обрання і призначення членів Вищої ради правосуддя.

16 вересня 2021


На Банковій обговорили судову реформу з послами G7 та ЄС та узгодили спільну заяву

В Офісі Президента відбулася робоча зустріч, присвячена імплементації законів щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та щодо порядку обрання на посади членів Вищої ради правосуддя.

15 вересня 2021

13 вересня 2021


Рада суддів не обрала жодного кандидата в комісію на проведення конкурсу до ВККСУ

На засіданні 13 вересня жоден із кандидатів на посаду члена Конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) за квотою Ради суддів України (РСУ) не набрав необхідної кількості голосів.

10 вересня 2021


Партнери України висунули своїх експертів до відбіркових комісій при ВРП і ВККС

Партнери України представили сьогодні виконувачу обов’язків голови Вищої ради правосуддя два спільних списки міжнародних експертів для їх відбору і призначення до Етичної ради при Вищій раді правосуддя та відбіркової комісії при Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

03 вересня 2021

02 вересня 2021

12 серпня 2021

11 серпня 2021

10 серпня 2021

06 серпня 2021


ВРП заявила про припинення розгляду дисциплінарних справ

Вища рада правосуддя заявила про припинення розгляду скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді у зв’язку з набуттям чинності закону, який вносить зміни до закону “Про Вищу раду правосуддя” в частині здійснення дисциплінарних проваджень щодо суддів.

03 серпня 2021


Зеленський підписав закони про перезапуск ВККС та реформу Вищої ради правосуддя

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» (№3711-Д).

22 липня 2021

20 липня 2021


Рада відхилила постанови, які пропонували скасувати закон про реформу ВРП

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відхилила чотири постанови, якими пропонувалося скасувати рішення Верховної Ради про ухвалення закону про обрання членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів.

15 липня 2021

14 липня 2021


На Банковій прокоментували ухвалення закону про реформу ВРП

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк назвав прийняття Верховної Радою закону про реформування Вищої ради правосуддя однією з ключових подій усього політичного сезону і запевнив, що тепер в Україні буде забезпечена реальна судова реформа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-