Вища рада правосуддя

25 квітня 2019

22 квітня 2019

Суд заборонив призначати членів ВРП за президентською квотою

Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив Конкурсній комісії з добору кандидатів для здійснення Президентом призначення членів Вищої ради правосуддя приймати рішення про визначення кандидатів, які рекомендуються для призначення главою держави.

19 квітня 2019

16 квітня 2019

05 квітня 2019

ВРП проситиме Раду захистити суддів від тиску народних депутатів

Вища рада правосуддя звернеться до ВР щодо вжиття заходів із недопущення народними депутатами України дій, які підривають незалежність суддів та авторитет правосуддя за повідомленням судді Рівненського райсуду Рівненської області Сергія Коробова.

21 березня 2019

20 березня 2019

19 березня 2019

Подані Президенту кандидати до Антикорупційного суду відповідають стандартам — ВРП

Кандидати на посади суддів до Вищого антикорупційного суду, щодо яких Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президенту України для призначення, відповідають стандартам, які висуваються до суддів.

18 березня 2019

Суд розгляне позов щодо протиправності участі Данішевської у засіданнях ВРП

Окружний адмінсуд Києва розгляне позов щодо протиправності участі голови Верховного суду Валентини Данішевської у засіданнях Вищої ради правосуддя під час розгляду питання про призначення кандидатів на посади суддів ВС.

ВРП розглядає подання Президентові щодо 39 суддів Антикорупційного суду

Вища рада правосуддя розглядає питання щодо внесення Президентові Петру Порошенку подання про призначення на посади суддів Вищого антикорупційного суду України та Апеляційної палати цього суду.

14 березня 2019

Погрози судді: ВРП просить Генпрокуратуру надати звіт про розслідування

Вища рада правосуддя (ВРП) звернулася до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розслідування злочину в кримінальному провадженні за фактами погроз судді Північного апеляційного господарського суду Антоніні Мальченко.

07 березня 2019

ВРП врегулювала конфлікт інтересів чотирьох суддів, які пройшли до Верховного Суду

Вища рада правосуддя вирішила, що чотири її члени, які стали переможцями конкурсу до Верховного Суду, не братимуть участі у розгляді рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення на посаду судді ВС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-