Українська армія стала однією з найбільш боєздатних у Європі - Турчинов

Українська армія стала однією з найбільш боєздатних у Європі - Турчинов

1438
Ukrinform
Українська армія завдяки мужності та професіоналізму воїнів стала однією з найбільш боєздатних у Європі.

На цьому наголосив у своєму вітанні з нагоди Дня Збройних сил України секретар Ради національної безпеки і оборони  Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБОУ.

“Ви обрали для себе непросту професію - небезпечну та найбільш шановану. Завдяки вашій мужності та професіоналізму українська армія стала однією з найбільш боєздатних у Європі. Професія захисника Батьківщини в нашій країні стає однією з найпрестижніших, кожен третій громадянин нашої держави довіряє Збройним силам. Ви, мужні та сильні, - справжні нащадки запорізьких козаків”, - сказав Турчинов.

Він наголосив, що сьогодні воїни стоять на сторожі суверенітету, територіальної цілісності, державних інтересів України, її європейського майбутнього, боронячи спокій і благополуччя, даючи відсіч агресорові.

“Україна завжди буде пам'ятати своїх воїнів-героїв, які загинули в битвах за свободу та незалежність нашої країни”, - підкреслив Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що українці роблять все для забезпечення своєї армії необхідною зброєю та технікою, тому це свято вважається “святом усього народу, який пишається своїми захисниками.

“Ваш незламний дух, вірність Україні, любов до рідної землі, патріотизм та героїзм є запорукою нашої перемоги над ворогом! Нехай Господь благословить та захистить вас, ваші родини і нашу Україну!”, - сказав Турчинов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-