Турчинов

23 травня 2019

19 травня 2019

17 травня 2019

16 травня 2019

Усі спроби пробити кіберзахист під час виборів були локалізовані - Турчинов

Незважаючи на спроби спецслужб РФ пробити контур кіберзахисту державних органів, задіяних у виборах Президента України, вдалося забезпечити безперебійне функціонування системи "Вибори" та реєстру виборців.

15 травня 2019

08 травня 2019

30 квітня 2019

Кордон західної цивілізації починається з українського кордону — Турчинов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов наголосив, що кордон західної цивілізації починається з українського кордону, і сьогодні прикордонники героїчно і самовіддано боронять незалежність і суверенітет України.

24 квітня 2019

Путін створює привід офіційно застосувати армію проти України - Турчинов

Указ президента РФ Володимира Путіна про спрощений порядок отримання російського громадянства жителям окупованої території Донецької та Луганської областей - це свідома ескалація агресії проти України.

19 квітня 2019

Нові випробування крилатих ракет "Нептун" відбудуться у травні

Мобільний комплекс крилатих ракет «Нептун» повинен стати одним з головних ударних комплексів, що забезпечить захист узбережжя Чорного і Азовського морів. Після закінчення всіх випробувань “Нептуп” буде прийнятий на озброєння ЗСУ.

18 квітня 2019

17 квітня 2019

Законопроект про прозоре оборонне держзамовлення цього тижня планують направити у Раду

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що законопроект, який дозволить реформувати вітчизняний ОПК та зробить прозорим державне оборонне замовлення, вже готовий для направлення на розгляд Верховної Ради.

Турчинов розповів, що буде після ліквідації Укроборонпрому

Після ухвалення законодавства щодо реформування військово-промислового комплексу в Україні державний концерн «Укроборонпром» може бути ліквідований. Натомість з’явиться державне агентство чи комітет зі статусом центрального органу виконавчої влади.

12 квітня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-