РНБО

05 березня 2021

04 березня 2021

02 березня 2021

01 березня 2021

27 лютого 2021


Данілов розповів, про що буде наступне засідання РНБО

Під час наступного засідання Ради національної безпеки і оборони планується заслухати звіти Генпрокуратури, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, які мають пояснити, де "повисли" і чому роками не закриваються справи щодо дезертирства і держзради.

26 лютого 2021


Військову стратегію з деокупації презентують упродовж двох тижнів - Данілов

"Державна стратегія деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь", яку затвердила Рада національної безпеки та оборони, складається з двох частин - військової і цивільної.


Кулеба очолив оргкомітет з підготовки саміту Кримської платформи

Президент Володимир Зеленський утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення установчого саміту Кримської платформи на чолі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою й доручив секретарю РНБО підготувати проєкт Стратегії деокупації та реінтеграції Криму.

25 лютого 2021

24 лютого 2021

23 лютого 2021


«Трубу Медведчука» передали Нафтогазу на тимчасове зберігання без права користування

НАК "Нафтогаз України" надав згоду на передачу АТ "Укртранснафта", єдиним акціонером якої є Нафтогаз, на тимчасове відповідальне зберігання без права користування арештованого майна ТОВ "ПрикарпатЗахідтранс".

22 лютого 2021

21 лютого 2021

20 лютого 2021


Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо Медведчука

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти 19 компаній і 8 фізичних осіб, серед яких і народний депутат Віктор Медведчук (ОПЗЖ).

19 лютого 2021


Яценюк розповів, як у 2016 році зірвали засідання Кабміну щодо «труби Медведчука»

Арсеній Яценюк заявив, що у 2016 році йому зірвали засідання уряду, де мала розглядатися заборона на транспортування нафтопродуктів з РФ трубопроводом, який пов'язують з Віктором Медведчуком.


Подоляк: Рішення РНБО про санкції - це прояви нового формату політики Президента

Рішення Ради національної безпеки та оборони від 19 лютого щодо введення санкцій проти восьми фізичних і 19 юридичних осіб свідчить про конкретний прояв нового формату політики Президента Володимира Зеленського.


Україна повертатиме свої втрачені активи – секретар РНБО

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі виявлення безпідставних втрат Україною як державою своїх активів, ситуація буде переглядатися і прийматимуться відповідні рішення РНБО.


Санкції до Медведчука і його дружини ввели за фінансування тероризму - Данілов

Рада національної безпеки й оборони застосувала санкції до низки осіб, серед яких народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко, за статтею «фінансування тероризму».


РНБО доручила з’ясувати, як частина державного нафтопроводу опинилася в приватних руках

Рада національної безпеки та оборони поставила завдання правоохоронним органам з’ясувати, яким чином частина державних нафтопродуктопроводів опинилася руках двох власників з іноземною реєстрацією, афілійованих з двома громадянами України.


На Радбезі говорили про перегляд п'яти сценаріїв 2019 року щодо Донбасу — Данілов

Президент Володимир Зеленський дав завдання переглянути п’ять сценаріїв щодо тимчасово окупованих територій Донецької й Луганської областей, які розглядалися Радою безпеки й оборони ще у грудні 2019 року.

18 лютого 2021


Данілов обговорив з послом Єгипту перспективи співпраці в оборонній і космічній сферах

Секретар РНБО України Олексій Данілов обговорив з послом Арабської Республіки Єгипет в Україні Айманом Елгаммалом перспективи подальшого розвитку двосторонньої співпраці, у тому числі в космічній галузі.

17 лютого 2021

13 лютого 2021


Банкова - про засідання РНБО: Для усунення загроз нацбезпеці потрібні жорсткі рішення

Президент Володимир Зеленський запланував засідання Ради національної безпеки і оборони на 19 лютого для ухвалення рішень, спрямованих на усунення загроз національній безпеці держави.

12 лютого 2021

09 лютого 2021

06 лютого 2021


Ткаченко вважає, що історія з телеканалами Медведчука може «підштовхнути» закон про медіа

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, історія із санкціями проти телеканалів «112 Україна», NewsOne, Zik може стати поштовхом до ухвалення закону про медіа, в якому чітко виписано алгоритм дій щодо пропагандистів в медійному середовищі.

05 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-