СБУ блокувала діяльність постачальників російських шпигунських програм

Відео 25.11.2016 17:50 587

Протиправну діяльність постачальників шпигунських програм російського виробництва блокувала Служба безпеки України.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Українські комерційні структури, підконтрольні російським спецслужбам, встановлювали шпигунський софт на комп'ютери та мобільні термінали через безпосередній або віддалений доступ під виглядом т.зв. DLP-систем (що слугують для захисту від витоку інформації назовні), програм батьківського контролю, програм контролю за якістю роботи працівників підприємств тощо", - зазначили у спецслужбі.

За інформацією СБУ, шпигунське програмне забезпечення використовувалося розвідувальними органами РФ для негласного отримання інформації з комп'ютерних мереж підприємств військово-промислового комплексу, органів виконавчої влади, об'єктів критичної інфраструктури, а також банків, аеропортів, заводів, державних та приватних компаній України.

Оперативники спецслужби провели обшуки у десяти комерційних структурах і вилучили шпигунське програмне забезпечення і документацію щодо його реалізації.

Правоохоронці затримали групу осіб, які під виглядом постачальників легальних програмних продуктів встановлювали шкідливі програми на українських підприємствах, у тому числі оборонного сектору.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-