Рева розказав, як узяти субсидію платникам іпотеки

Рева розказав, як узяти субсидію платникам іпотеки

Укрінформ
Сім'я, що проживає у взятій у кредит квартирі і не прописана там, для отримання субсидії має укласти договір оренди з банком - власником житла.

Про це поінформував міністр соціальної політики Андрій Рева під час прямої телефонної лінії у п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сім'ї, що проживає у квартирі, яка на кредиті, субсидія призначається, тільки якщо вони уклали договір оренди житла з банком - власником житла. У банку в договір впишуть всіх членів домогосподарства, і навіть якщо сім'я там не прописана, їй орган соціального захисту на підставі цього договору навіть без прописки, без реєстрації може призначити субсидію”, - сказав Рева.

На його переконання, банкам також буде вигідно укладати такий договір оренди.

“Для банка це буде вигідно. Він нічого не втрачає: він залишається власником цього приміщення, але так він дасть можливість особі платити менше за комунальні послуги, а значить  - більше сплачувати в рахунок погашення боргу за іпотекою”, - зазначив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів на засіданні 8 вересня ухвалив проект постанови про внесення змін до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-