Київ до серпня прийматиме львівське сміття

Київ до серпня прийматиме львівське сміття

852
Ukrinform
Київ прийматиме на утилізацію тверді побутові відходи зі Львова до початку серпня. Згідно з домовленостями між містами, до того часу львівський муніципалітет має врегулювати кризову ситуацію та знайти додаткові варіанти захоронення або утилізації сміття.

Про це заявив директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Євген Русін і додав, що частину відходів, яку перевозять до Києва зі Львова, сортуватимуть, а другу - спалюватимуть на заводі «Енергія», повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми приймаємо рівно в тому об’ємі, для якого маємо технічну можливість. Не розглядаємо варіант, щоб львівське сміття направлялось на полігон. У Львові щоденно утворюється 650 тонн відходів, які через трагедію можуть перетворити місто на звалище. Київський міський голова підтримав львів’ян і погодився перевезти частину цих відходів до Києва. Ми одна країна, одна нація, і техногенна катастрофа, в якій опинився Львів, – спільна. З позиції «моя хата – з краю» ми ніколи не побудуємо єдину державу. Мало хто пам’ятає таку ж техногенну катастрофу у 1995 році, коли Харків на місяць лишився без води. Допомагали тоді всією країною. Зараз аналогічна ситуація», – переконаний Русін.

Він також зазначив, що Київ та Львів мають чітку домовленість – сміття столиця приймає до першого серпня. До цього часу керівництво Львова має врегулювати це питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>