Словаки затримали фуру української контрабанди, водію "світить" п'ять років

Словаки затримали фуру української контрабанди, водію "світить" п'ять років

1159
Ukrinform
На митному посту у Вишньому Нємецкому затримали вантажівку під керуванням громадянина України. За документами вантажівка була порожня, однак у конструктивних порожнинах та запасних колесах митники виявили близько півмільйона штук сигарет.

Викриття контрабанди стало можливим внаслідок оперативної інформації, яку словацьким митникам передали українські колеги з митного посту «Ужгород», інформує прес-служба голови Закарпатської Ода Геннадія Москаля.

«Затриманий громадянин України, згідно з нашою базою даних, регулярно займався контрабандою сигареті і вже 17 разів затримувався нашими митниками, – повідомляє  Москаль. – Кожен раз він відбувався адміністративним покаранням – простим штрафом – після чого знову демонстративно займався контрабандою. Тому цього разу, як тільки водій заїхав порожнім на митний пост «Ужгород», наші митники повідомили про ймовірну спробу контрабанди словацьких колег і попросили особливо уважно перевірити вантажівку з причепом».

Він зазначив, що у Словаччині за контрабанду передбачена кримінальна, а не адміністративна відповідальність.

"Тому сподіваємося, що словацький суд не тільки конфіскує вантажівку з причепом, але й зробить так, що ми не побачимо цього контрабандиста наступні п’ять років. У нас є інформація по всіх контрабандистах, котрі притягалися до адміністративної відповідальності більше трьох разів. Щодо тих, хто й далі зловживатиме «гуманністю» українського законодавства, будемо діяти аналогічно", - наголосив Москаль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>