Новинський може не повернутися з Афону - Шкіряк

Новинський може не повернутися з Афону - Шкіряк

1072
Ukrinform
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк допускає, що народний депутат Вадим Новинський не повернеться з Афону.

Таку думку він висловив у Facebook.

"Прямий агент впливу Кремля і ФСБ у Верховній Раді України, російський олігарх з депутатським значком, як і колись Янукович, збирається сьогодні на Афон, разом з...шефом УПЦ МП Онуфрієм. Чи повернеться? Не знаю, може й ні. На жаль, зазвичай державні злочинці мають час для втечі за межі країни, отримавши інформацію про зняття з себе депутатської недоторканності та можливий арешт", - написав він.

Шкіряк зауважив, що в цьому немає провини правоохоронних органів, зокрема ГПУ. Це проблема недосконалості законодавства, яке дає можливість "уникати відповідальності. Це питання потребує врегулювання і негайних змін саме в частині можливого скасування депутатської недоторканності, що дасть змогу діяти в цьому напрямку значно ефективніше".

Він наголосив, що беззаперечно підтримує Генпрокурора Юрія Луценка щодо подання відносно Новинського і висловив переконання, що в ГПУ зібрано достатньо доказів для притягнення його до кримінальної відповідальності. "А для мене його участь в злочинній антидержавній діяльності - це давно аксіома", - зауважив Шкіряк.

Він також висловив переконання, що голосів на зняття недоторканності з Вадима Новинського у Верховній Раді вистачить.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-