Янукович пропонує розробити програму покращення екологічної ситуації на Запоріжжі

Укрінформ
Президент України Віктор Янукович пропонує розробити спеціальну програму щодо покращення екологічної ситуації на Запоріжжі

.

Про це він заявив під час наради з адміністративно-господарським активом Запорізької області, повідомляє президентська прес-служба.

"Глава держави вніс пропозицію щодо створення Приазовського національного природного парку та забезпечення його повноцінної діяльності і запропонував розробити спеціальну програми щодо покращення екологічної ситуації краю", - зазначається в повідомленні.

Президент наголосив, що екологічні проблеми не повинні залишатися поза увагою влади. "У регіоні розташована велика кількість промислових підприємств, відходи діяльності яких завдають непоправної шкоди здоров’ю місцевого населення та навколишньому природному середовищу", - констатував він.

В.Янукович зазначив, що вирішення потребують і питання утилізації твердих побутових відходів, особливо в контексті розвитку туризму в області. "Наголошу, що сьогодні національним законодавством передбачені відповідні механізми для їх вирішення, необхідно лише вміло ними користуватися", - сказав Президент.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-