Енергоатом працевлаштував майже 540 співробітників тимчасово окупованої ЗАЕС

Енергоатом працевлаштував майже 540 співробітників тимчасово окупованої ЗАЕС

Укрінформ
Із початку повномасштабної війни НАЕК «Енергоатом» працевлаштував 539 працівників тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції на інші посади.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Телеграмі.

«Із початку воєнного стану роботу на інших посадах в родині «Енергоатома» отримали 539 працівників ЗАЕС. Триває процес оформлення ще 259 кандидатів», - йдеться у повідомленні.

Крім того, у відрядженнях та за роз’їзним характером працюють 710 осіб.

У простій з підвищеною оплатою в розмірі одного посадового окладу Енергоатом перевів 2177 працівників ЗАЕС, які залишаються на тимчасово окупованих територіях.

Зазначається, що Енергоатом запрошує працівників ЗАЕС, які досі перебувають на простої, звертатися з питань працевлаштування до центрального офісу в Києві, або до спеціально створеного call-центру консультативної допомоги працівникам Енергоатома, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або виїхали з них.

Читайте також: Росіянам для запуску ЗАЕС не вистачить води в охолоджувачах - Галущенко

Як повідомлялося, ЗАЕС перебуває в окупації з 4 березня 2022 року. За цей час росіяни неодноразово порушували принципи ядерної та радіаційної безпеки, мінуючи територію станції, не допускаючи до роботи кваліфікований персонал та перебиваючи лінії живлення АЕС від енергосистеми України.

Із вересня 2022 року на станції постійно перебуває місія МАГАТЕ, однак росіяни не дають експертам агентства повного доступу до всіх зон ЗАЕС.

Фото: Енергоатом

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-