Працевлаштування

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

09 липня 2024

06 липня 2024


В Україні започаткували грантовий конкурс з метою працевлаштування випускників закладів профтехосвіти

Започаткований в Україні грантовий конкурс “Кар'єрний старт. Програма молодіжної гарантії” має на меті допомогти молоді отримати перше офіційне працевлаштування та одночасно підтримати роботодавців.

24 червня 2024

22 червня 2024


Близько 60% працездатних українських біженців в Естонії знайшли роботу

В Естонії тимчасовий захист отримали майже 30 тисяч українських біженців, близько 20 тисяч з них – працездатного віку від 20 до 64 років. Вивчення естонської мови та налагодження побуту сприяли тому, що наразі майже 60% з них мають роботу.

18 червня 2024


У Києві за підтримки Туреччини відкрили швейну майстерню для допомоги жінкам в умовах війни

Посол Турецької Республіки в Україні Мустафа Левент Більген взяв участь у відкритті швейної майстерні у Києві. Майстерня дасть змогу жінкам отримати професійну освіту та підтримати сімейну економіку в умовах війни.

14 червня 2024

13 червня 2024

05 червня 2024


Литва заохочує українців на роботу безплатним житлом і відсутністю мовного бар'єра

Роботу в Литві від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну знайшли вже 32,4 тис. громадян України зі статусом тимчасового захисту з майже 86 тис. зареєстрованих у Міграційній службі Литви.

27 травня 2024

15 травня 2024


Попри воєнний стан базові права робітників мають лишатися недоторканими - профспілки

У Міжнародній конфедерації профспілок вважають, що фундаментальні права робітників мають залишатися недоторканими попри воєнний стан в Україні і висловлюють занепокоєння їхнім звуженням у трудовому законодавстві.

14 травня 2024


Мінсоцполітики впроваджує нові формати працевлаштування для вразливих категорій українців

Міністерство соціальної політики прагне створити рівні умови для всіх охочих працювати і окрему увагу звертає на підтримку вразливих категорій українців: осіб з інвалідністю, жінок та людей старшого віку.


Для біженців в Естонії та Латвії запускають нову програму працевлаштування

Естонська рада допомоги біженцям (Eesti Pagulasabi) запускає в Естонії та Латвії нову програму про ринок праці для біженців, які шукають роботу. Вона пропонує підтримку тим, хто просто хоче вийти на ринок праці, та тим, хто шукає можливості просування кар'єрними сходами.

11 травня 2024


Сім’ї військовослужбовців мають суттєвий перелік соціальних гарантій - МОУ

Соціальні гарантії для сімей захисників передбачають пріоритетне працевлаштування дружин військових після їх звільнення, зарахування періоду проживання разом з військовослужбовцем до загального стажу роботи, забезпечення місць у дитячих закладах та інше.

30 квітня 2024

25 квітня 2024

18 квітня 2024

17 квітня 2024

09 квітня 2024


Співробітника Івано-Франківської ТЦК судитимуть за фіктивне працевлаштування спортсменів

Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно командира роти охорони обласного ТЦК і СП, який взяв на службу гравців і тренерів місцевої професійної футбольної команди, які не виконували військових обов’язків.

05 квітня 2024


Бізнес все більше зіштовхується зі складнощами в пошуку персоналу - Нацбанк

Все більше підприємств стикається зі складнощами в пошуку як кваліфікованого, так і некваліфікованого персоналу, а кількість тих, хто шукає роботу, згідно з кількістю резюме на сайтах пошуку роботи, надалі скорочується.

02 квітня 2024

21 березня 2024

18 березня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-