Діаспора лобіюватиме надання летальної зброї Україні - президент СКУ

Діаспора лобіюватиме надання летальної зброї Україні - президент СКУ

2125
Ukrinform
Президент Світового конгресу українців Євген Чолій запевнив, що діаспора робитиме все можливе, аби міжнародна спільнота допомогла Україні подолати російську агресію.

Про це він заявив під час зустрічі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Хочу запевнити, що на наших річних Загальних зборах перший пріритет, який ми озвучили, - це сприяти, щоб міжнародне співтовариство допомогло Україні побороти російську гібридну війну", - сказав Чолів.

Він також пообіцяв, що СКУ здійснюватиме всі можливі заходи, щоб санкції проти Росії були більш жорсткими, включно із виключенням РФ із системи SWIFT, і щоб Україні була надана летальна зброя.

Разом з тим, Чолій закликав продовжувати реформи в Україні, зокрема, судову, охорони здоров'я, освіти, а також створити Антикорупційний суд.

"Євроінтеграція не повинна завершуватися на цьому етапі, ми повинні далі працювати до повноправного членства України в ЄС, як і в НАТО", - підкреслив президент СКУ.

Читайте також: Українська діаспора закликатиме відключити Росію від SWIFT

Він наголосив, що Україна здобула велику перемогу на Євромайдані, а ще більшою перемогою стане подолання російської агресії на Донбасі й Криму.

Світовий конгрес українців - це організація, яка об'єднує українців зі 133 країн світу. Цього року СКУ відзначає 50-річчя від дня створення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>