СКУ

01 лютого 2023

30 січня 2023


СКУ висловив співчуття у зв'язку зі смертю Дмитра Павличка

Світовий конгрес українців (СКУ) висловив глибоку скорботу та співчуття у зв'язку з відходом у вічність Дмитра Павличка – видатного українського поета, громадського та політичного діяча, колишнього народного депутата та дипломата.


Перший віцепрезидент СКУ виступить на дискусії про рік великої війни рф проти України

Стефан Романів, перший віцепрезидент Світового конгресу українців і співголова Союзу українських організацій Австралії (СУОА) буде одним із трьох експертів в панельній дискусії «Українська ретроспектива – рік потому».

29 січня 2023


Світовий конгрес українців вшановує Героїв Крут

Світовий конгрес українців (СКУ) та українці з усього світу вшановують Героїв Крут – сміливих українських воїнів, які 105 років тому у нерівній битві біля залізничної станції Крути на Чернігівщині зупинили на кілька днів наступ російських більшовиків на Київ.

27 січня 2023


Українська діаспора вшановує пам’ять жертв Голокосту

Світовий конгрес українців (СКУ) та українські громади усього світу разом з Єврейською конфедерацією України (ЄКУ) у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту вшановують пам’ять знищених і замордованих нацистським режимом 6 мільйонів євреїв, з яких не менше 1,5 мільйона були українськими євреями.

25 січня 2023


Українська діаспора звернулася до президента Бразилії із закликом посилити підтримку України

Світовий конгрес українців (СКУ) й Українсько-бразильська центральна репрезентація (УБЦР) звернулись до новообраного Президента Бразилії Луїза Інасіо Лула да Сілви та закликали Бразилію посилити політичну та дипломатичну підтримку України у 2023 році. 


СКУ розпочинає глобальну кампанію з відновлення української енергосистеми Energize Ukraine

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод і голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький підписали меморандум про співпрацю у рамках ініціативи СКУ Energize Ukraine, спрямованої на допомогу в пошуку, придбанні та доставці обладнання для відновлення української енергетичної інфраструктури.

24 січня 2023


СКУ запустив маркетплейс, де можна придбати спорядження для захисників України

Світовий конгрес українців (СКУ) запустив на базі фандрайзингової ініціативи Unite With Ukraine інноваційну платформу – маркетплейс, що дає змогу людям з усього світу обрати й оплатити у зручний їм спосіб елементи спорядження для захисників України. 


Світовий конгрес українців закликав Німеччину передавати танки Україні

Після восьмої зустрічі у форматі «Рамштайн» Світовий конгрес українців (СКУ) та його складові організації  у різних країнах світу вийшли на акції під гаслами: «Надайте танки Леопарди Україні!», «Звільніть Леопардів!», «Ще більше зброї Україні». 

22 січня 2023


В єдності наша сила. СКУ привітав українців з Днем Соборності

Світовий конгрес українців (СКУ) спільно з українцями та друзями України по всьому світі відзначає День Соборності України – одну з найважливіших дат в історії української державності, та наголошує, що в єдності сила українського народу.

19 січня 2023


СКУ висловив співчуття рідним і близьким загиблих під час авіакатастрофи у Броварах

Світовий конгрес українців (СКУ) і світова українська громада висловили співчуття з приводу загибелі міністра Дениса Монастирського, керівництва МВС і містян під час падіння гелікоптера у Броварах.

12 січня 2023

10 січня 2023


СКУ уклав меморандум про співпрацю з Міноборони України

Світовий конгрес українців (СКУ) уклав комплексний Меморандум про співпрацю з Міністерством оборони України, який розширює та формалізує поточний рівень співпраці та підтримки, яку СКУ надає Міноборони з 2014 року, а також з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

06 січня 2023

02 січня 2023

30 грудня 2022

25 грудня 2022

20 грудня 2022


СКУ зібрав через United with Ukraine 40 млн дол. для захисників України

Президент Світового конгресу українців Павло Грод повідомив, що через платформу United with Ukraine за останні 10 місяців вдалося зібрати 40 мільйонів доларів, які вже майже всі передали на обладнання і спорядження для захисників України.

19 грудня 2022


Президент СКУ отримав орден за підтримку України та волонтерську діяльність

Президента Світового конгресу українців (СКУ) Павла Грода нагороджено орденом Гетьмана Петра Сагайдачного I-го ступеня за вагому підтримку та значний внесок у зміцнення обороноздатності України та волонтерську діяльність.

15 грудня 2022

14 грудня 2022


Делегація СКУ провела зустрічі з очільниками українських церков

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук і предстоятель Православної церкви України Єпіфаній у середу, 14 грудня, прийняли делегацію Світового конгресу українців під проводом Президента СКУ Павла Грода.


Президент СКУ провів зустріч з заступницею міністра оборони України

Президент Світового конгресу українців Павло Грод, який очолює делегацію СКУ, що перебуває з візитом в Україні, обговорив із заступницею міністра оборони України Ганною Маляр подальшу співпрацю між СКУ та міністерством.

08 грудня 2022

06 грудня 2022

05 грудня 2022


Світовий конгрес українців подякував волонтерам за їхню роботу та підтримку

Світовий конгрес українців (СКУ) у Міжнародний день волонтера подякував волонтерам за їхню турботу та підтримку, яка зігріває відважних захисників і захисниць України в цю непросту, переломну зиму.  

01 грудня 2022


Світовий конгрес українців відзначає річницю референдуму про незалежність України

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з Україною та українцями по всьому світі відзначає 31 річницю загальнонаціонального референдуму про незалежність, який пройшов 1 грудня 1991 року та став чітким, однозначним і незаперечним виявом волі народу України до створення незалежної суверенної української держави. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-