СКУ

15 липня 2019

Перенесення дебатів і скасування дня тиші: рекомендації від спостерігачів СКУ щодо виборів

Спостерігачі Світового конґресу українців (СКУ) за результатами спостереження за президентськими виборами 2019 року в Україні рекомендують, зокрема, проводити дебати за тиждень до президентських виборів, скасувати день тиші та спростити участь у виборах для українських виборців за кордоном.

СКУ підтверджує розповсюдженість дезінформації про президентські вибори в Україні від РФ

Світовий конґрес українців (СКУ) за результатами спостереження за президентськими виборами в Україні 2019 року остаточно підтверджує розповсюдженість дезінформації, що є інструментом гібридної агресії РФ проти України.

СКУ і надалі захищатиме інтереси українців, де б вони не проживали - Ґрод

Визнання Генеральною прокуратурою Росії Світового конґресу українців (СКУ) загрозою для національної безпеки РФ є проявом російської політики, спрямованої на ліквідацію українських громадських організацій в РФ. Водночас, СКУ й надалі захищатиме інтереси українців, де б вони не проживали.

12 липня 2019

11 липня 2019

В Україні продовжує діяльність Літній інститут-2019, організований СКУ

В Україні продовжує діяльність Літній інститут-2019, організований Світовою Координаційною Виховно-Освітньою Радою (СКВОР) Світового Конґресу Українців (СКУ) за фінансової підтримки Канадсько-Української Фундації (Президент  Віктор Гетьманчук), Кредитової спілки «Будучність» Торонто, Канада; Міського голови Львова Андрія Садового та Міського голови Мукачево Андрія Балоги.

10 липня 2019

04 липня 2019

СКУ закликав Папу Римського ще раз підтримати Україну та спонукати до миру на зустрічі з Путіним

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликав Святішого Папу Римського Франциска ще раз підтвердити свою підтримку щодо територіальної цілісності України та фундаментальних людських прав її народу під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, яка запланована на 4 липня у Ватикані.

02 липня 2019

СКУ засуджує рішення Ради Європи відновити повні права для РФ

Світовий Конґрес Українців (СКУ) засуджує рішення Ради Європи відновити повні права для Російської Федерації в Раді, незважаючи на триваючу військову агресію Росії проти України, порушення міжнародного права та людських прав в Україні, Росії та в усьому світі.

21 червня 2019

18 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-