СКУ

22 вересня 2023


СКУ засудив спроби РФ узаконити окупацію українських територій через псевдовибори

Світовий конгрес українців (СКУ) засудив незаконні спроби Росії легітимізувати свій контроль над тимчасово окупованими територіями України у Криму, Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях через проведення так званих «виборів» у вересні 2023 року.   

19 вересня 2023


Очільник СКУ Павло Ґрод долучився до найбільшого українського фестивалю Північної Америки

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод долучився до The Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival – найбільшого українського фестивалю в Північній Америці, який вшановує українську культуру в Канаді та надбання української канадської громади.

14 вересня 2023

13 вересня 2023


Світовий конгрес українців підбив підсумки візиту президента СКУ до України

Світовий конгрес українців підбив підсумки офіційного візиту до України президента СКУ Павла Ґрода, під час якого він передав додаткових 15 британських гусеничних бронетранспортерів Силам тероборони ЗСУ, а також провів низку зустрічей щодо важливих ініціатив СКУ. 

12 вересня 2023

11 вересня 2023


Сили тероборони отримали британські бронетранспортери

Сили територіальної оборони Збройних сил України завдяки ініціативі Світового конгресу українців Unite With Ukraine отримали британські бронетранспортери FV432, загалом тероборонівці отримали від СКУ вже 40 броньованих машин.


Діаспора привітала інтеграцію України у рамках ініціативи Трьох морів

Світовий конгрес українців (СКУ) привітав рішення, ухвалені ініціативою Трьох морів під час нещодавнього саміту регіональної організації у Бухаресті, зокрема, щодо надання Україні та Молдові статусу асоційованих членів, а також підтвердження своєї підтримки обом країнам на шляху їхнього вступу до ЄС.

08 вересня 2023


Світовий конгрес українців підбив підсумки візиту президента СКУ до Румунії

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод здійснив офіційний візит до Румунії у рамках якого було проведено низку зустрічей на високому рівні, зокрема, з Тітусом Корлацеаном, головою Комітету зовнішньої політики Сенату Румунії.

06 вересня 2023

05 вересня 2023


СКУ та Saint Javelin зібрали понад 100 тисячі доларів на аптечки для захисників України

Ініціатива Світового конгресу українців UniteWithUkraine та українсько-канадська компанія Saint Javelin зібрали для Збройних сил України понад 103 тисячі доларів, за які буде закуплено високоякісне тактичне медобладнання для українських військових і бойових медиків. 

03 вересня 2023

01 вересня 2023


Президент СКУ: Угорщина має визнати Росію країною-агресоркою

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод прибув з робочим візитом до Угорщини, де під час зустрічі з віцеспікером парламенту Яношем Латорцаєм закликав Будапешт визнати Росію країною-агресоркою та підтримувати Україну в безпекових питаннях. 

31 серпня 2023

30 серпня 2023

29 серпня 2023


Президент СКУ обговорив із чеським сенатором співпрацю та підтримку України

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод зустрівся із сенатором парламенту Чеської Республіки, головою Комітету у закордонних справах та з питань безпеки і оборони Сенату Чехії Павелом Фішером. Сторони обговорили співпрацю та підтримку України.

28 серпня 2023

24 серпня 2023

23 серпня 2023

22 серпня 2023


Діаспора закликала НАТО допомогти Україні зупинити дестабілізацію Росією регіону Чорного моря

У зв’язку зі зростаючою дестабілізацією регіону Чорного моря з боку Росії та її погрозами іноземним торговельним суднам Світовий конгрес українців (СКУ) закликав країни-члени НАТО надати необхідну для перемоги України підтримку включно з далекобійними ракетами Taurus та ATACMS.

14 серпня 2023


Українських дітей за кордоном запросили до творчого флешмобу «Я уявляю перемогу України»

Освітній відділ Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) разом зі Світовим конгресом українців (СКУ) запросили молодь, яка проживає за межами України, взяти участь у марафоні колажів «Я уявляю Перемогу України», присвяченому 32-й річниці Незалежності.


Світовий конгрес українців організовує до Дня незалежності спільну хвилю єдності та подяки

Світовий конгрес українців (СКУ) закликав українців з усього світу організовувати до Дня Незалежності України масштабні акції в громадах, що допоможуть мобілізувати допомогу та підкреслять важливу роль світового українства в протидії російській агресії.

04 серпня 2023


СКУ привітав позицію лідерів країн Африки щодо відновлення зернової угоди

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає позицію провідників Африканського Союзу, які на саміті у Санкт-Петербурзі наполягли на відновленні повноцінної дії Чорноморської зернової ініціативи, з якої в односторонньому порядку вийшла Росія.

03 серпня 2023

02 серпня 2023


Світовий конгрес українців вшановує пам’ять жертв геноциду ромів

Світовий конгрес українців (СКУ) 2 серпня, в Міжнародний день пам’яті про нацистський геноцид ромів, вшановує невинних чоловіків, жінок і дітей, які були піддані репресіям та знищені у нацистських таборах смерті як «небажані, шкідливі елементи суспільства».

01 серпня 2023

31 липня 2023


У Києві за участі молоді діаспори проведуть форум єдності

Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) проведе «Український молодіжний форум – відновлення в єдності», який збере на одному майданчику близько трьохсот представників та представниць молодіжної сфери з різних куточків України та діаспори.

28 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-