СКУ

11 грудня 2019

10 грудня 2019

Росія повинна нести повну відповідальність за відбудову розбитої війною України - Стефан Романів

Росія повинна вивести свої війська з України, нести повну відповідальність за відбудову розбитої війною частини України та виплатити відшкодування всім постраждалим від російсько-української війни, а також родичам загиблих у катастрофі рейсу МН17.

Діаспора обговорить результати "нормандського саміту" на вічі в Парижі

У столиці Франції 10 грудня відбудеться громадське віче за участі представників української діаспори та керівництва Світового конґресу українців, на якому обговорюватимуть результати зустрічі у "нормандському форматі".

Росія має нести відповідальність за виконання домовленостей мирних переговорів - СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) за підсумками "нормандського саміту" закликав світ визнати відповідальність Росії за агресію в Україні та змусити РФ нести відповідальність за виконання мирних домовленостей.

08 грудня 2019

07 грудня 2019

05 грудня 2019

02 грудня 2019

У СКУ закликають до прозорих переговорів щодо миру в Україні на зустрічі в "нормандському форматі"

Світовий конґрес українців (СКУ) напередодні запланованої зустрічі у "нормандському форматі" укотре підкреслив, що Росію треба примусити припинити збройну агресію проти України, і закликав до прозорих переговорів щодо миру в Україні, який, утім, не має бути досягнутий за будь-яку ціну.

В СКУ обурилися через «російський» Крим у додатках Apple

У Світовому конґресі українців (СКУ) висловили обурення через те, що компанія Apple на своїх картах і в погодних програмах, що використовуються на території Росії, почала показувати Крим як частину російської території.

22 листопада 2019

У СКУ закликали світ до подальшої підтримки України у боротьбі проти російської агресії

Світовий конґрес українців (СКУ) вшанував захисників гідності й свободи в України та закликав міжнародне співтовариство й надалі підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-