СКУ

13 травня 2022


СКУ закликав світову спільноту допомогти у порятунку захисників Маріуполя

Світовий конґрес українців закликав міжнародну спільноту та всіх солідарних із народом України врятувати героїчних українських захисників Маріуполя, вимагати, що щоб уряди країн підтримали евакуацію українських воїнів з «Азовсталі», а також звернувся до небайдужих підписати відповідну петицію.

09 травня 2022

06 травня 2022


У центрі Нью-Йорка засвітився заклик СКУ бойкотувати 9 травня

У Нью-Йорку на найвідомішій площі американського міста – Таймс Сквер, що на Мангеттені – з’явився підсвічений заклик Світового конґресу українців до всіх небайдужих бойкотувати 9 травня як «День ганьби» росії.

03 травня 2022


СКУ започатковує кампанію та закликає проголосити 9 травня «Днем ганьби» росії

Світовий конґрес українців (СКУ) започатковує кампанію в соцмережах з метою зруйнувати спроби росії відзначити щорічний «День перемоги» і натомість закликає проголосити 9 травня «Днем ганьби» рф.

28 квітня 2022

27 квітня 2022

23 квітня 2022

20 квітня 2022

19 квітня 2022


СКУ закликав світ визнати злочини росії в Україні геноцидом

Світовий конґрес українців підтримав ухвалену Верховною Радою 14 квітня постанову, що визнає дії російських збройних сил і політичного керівництва росії в Україні актами геноциду проти українського народу, та закликав міжнародну спільноту визнати дії російської федерації в Україні геноцидом.

18 квітня 2022

15 квітня 2022

07 квітня 2022

06 квітня 2022


СКУ закликав негайно виключити росію з Радбезу ООН

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримав заклик Президента Зеленського щодо негайного виключення рф з Ради безпеки ООН, який він озвучив у своєму зверненні до Радбезу після того, як світу стало відомо про воєнні злочини росії в Бучі.

04 квітня 2022

01 квітня 2022


СКУ закликав світ бойкотувати російські товари та послуги

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав українців та друзів України у всьому світі, а також усю міжнародну спільноту рішуче бойкотувати російські товари та послуги, адже кожен сплачений росії долар підтримує воєнну агресію рф проти України.

31 березня 2022

30 березня 2022


СКУ придбав обладнання для потреб тероборони України

Світовий конґрес українців (СКУ) у рамках глобальної ініціативи зі збору коштів #UniteWithUkraine придбав для потреб територіальної оборони обладнання на 14 мільйонів канадських доларів, яке вже доставляється в Україну.

29 березня 2022


СКУ привітав подальшу військову підтримку України з боку НАТО

Світовий конґрес українців (СКУ) привітав рішення країн-членів НАТО продовжити постачання до України критично важливого оборонного озброєння та їхню рішучу підтримку України і її народу перед обличчям загарбницької війни рф, але водночас нагадав про потребу поставок літаків і танків. 

24 березня 2022


У Брюсселі президент СКУ закликав НАТО до рішучості та зустрівся з українською громадою

Президент Світового конґресу українців (СКУ) Павло Ґрод, перебуваючи з візитом у Брюсселі напередодні саміту лідерів країн НАТО, засідання Ради Європи та зустрічі лідерів G7, закликав світову спільноту надати Україні необхідну допомогу та озброєння для відсічі агресії рф.

22 березня 2022


СКУ закликав членів НАТО якнайшвидше надати Україні більше оборонного озброєння

Світовий конґрес українців (СКУ) напередодні надзвичайного саміту лідерів НАТО, що відбудеться 24 березня у Брюсселі, закликав лідерів держав Альянсу негайно надати Україні більше оборонного озброєння.

21 березня 2022


Президент СКУ закликав міжнародні неурядові організації підтримати переселенців в Україні

Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод від імені СКУ закликав міжнародні неурядові організації терміново розгорнути діяльність в Україні для підтримки внутрішньо переміщених осіб.

18 березня 2022

15 березня 2022

14 березня 2022


Делегація СКУ обговорила з послом України в Польщі ситуацію з українцями, що полишили батьківщину

Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод та делегація СКУ у неділю, 13 березня, зустрілися у Варшаві з послом України в Польщі Андрієм Дещицею для обговорення поточної ситуації з українцями, що полишили батьківщину.

11 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-