СКУ

26 липня 2021


СКУ закликав запровадити мораторій на «Північний потік-2»

Світовий конґрес українців (СКУ) у контексті офіційного оголошення про досягнення угоди між президентом США Джо Байденом та канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель щодо добудови газогону «Північний потік-2» вкотре закликає уряд Німеччини запровадити мораторій на цей небезпечний геополітичний проєкт Кремля.

21 липня 2021


У СКУ заявили про готовність діаспори підтримати «ключові культурні проєкти та місця пам’яті»

Директор місії Світового конґресу українців в Україні Сергій Касянчук від імені світової української діаспори сказав, що закордонні українці готові підтримати «ключові культурні проєкти та місця пам’яті світового та національного значення» за умови, що українська держава та її інститути візьмуть на себе керівну роль у впровадженні цих проєктів.

17 липня 2021


СКУ до річниці катастрофи MH17 закликав притягнути Росію до відповідальності

Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод заявив, що найвищі російські політичні та військові посадовці, які дали розпорядження збити МН17, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а РФ має понести відповідальність як країна та сплатити відшкодування родинам жертв.

15 липня 2021


СКУ закликав Шмигаля відреагувати на небезпечну ситуацію довкола Нацкомісії зі стандартів державної мови

Світовий конґрес українців (СКУ) звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням відреагувати на небезпечну ситуацію довкола роботи Національної комісії зі стандартів державної мови, чисельність співробітників якої передбачається скоротити проєктом постанови Кабінету Міністрів України.

14 липня 2021


СКУ вимушено розірвав офіційні зв’язки з українцями в Росії

Світовий конґрес українців (СКУ) 13 липня був вимушений ухвалити рішення призупинити членство усіх своїх складових організацій, а також провідників СКУ у Російській Федерації, щоб захистити українську національну меншину у Росії від репресій Кремля. 

13 липня 2021

12 липня 2021


Кремінь обговорив мовне питання з представником СКУ

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявляє, що посилення взаємодії із закордонними українцями на рівні мовної дипломатії є одним із ключових елементів співпраці з Світовим конґресом українців.

08 липня 2021


CКУ продовжив термін подачі номінантів на ініціативу для молоді діаспори «30 до 30»

Світовий конґрес українців продовжив до 11 липня термін подачі номінантів на ініціативу для молоді діаспори «30 до 30», що покликана познайомити Україну і світ з яскравими та талановитими українцями – ровесниками незалежності з діаспори.

06 липня 2021


Президент СКУ висловився за надання представникам діаспори українського громадянства

Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод наголосив на необхідності надання представникам діаспори українського громадянства для залучення їх до державної служби та політики в Україні.

01 липня 2021

29 червня 2021

24 червня 2021


Президент СКУ виступив на IX річному саміті робочої групи США-Україна

Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод під час виступу на «IX річному саміті робочої групи США-Україна: надання Україні річного звіту» закликав євроатлантичну спільноту забезпечити посилену підтримку для українських реформ та пришвидшити інтеграцію України в НАТО і набуття нею членства.

23 червня 2021


СКУ запросив долучитися до події з нагоди Дня кримськотатарського прапора

Світовий конґрес Українців (СКУ) запросив долучитися до віртуальної події з нагоди Дня кримськотатарського прапора від Українського Конґресового Комітету Америки та Представництва Світового конґресу кримських татар у США.

18 червня 2021


СКУ шукає менеджера з розвитку фондів

Світовий конґрес українців (СКУ) шукає менеджера з розвитку фондів зі стратегічним мисленням, палким ентузіазмом та інноваційними ідеями, який сприятиме і зміцнюватиме взаємодію з громадами та відносини зі спонсорами, а також збиратиме кошти від приватних осіб, фундацій і корпорацій.

08 червня 2021


СКУ очолив глобальну кампанію на підтримку надання Україні плану дій щодо членства у НАТО

Світовий конґрес українців (СКУ) очолив глобальну адвокаційну кампанію, у межах якої закликав українські громади та друзів України звернутися до очільників держав-членів НАТО на підтримку прискорення надання Україні плану дій щодо членства у НАТО.

05 червня 2021


Очільники СКУ та Меджлісу обговорили питання деокупації Криму

Провід Світового конґресу українців (СКУ) провів зустріч з Головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим, у якій також взяли участь члени Меджлісу Ільмі Умеров, Різа Шевкієв, Абмеджіт Сулейманов та Ескендер Барієв.  

03 червня 2021


СКУ проведе панельну дискусію щодо України та НАТО

Світовий конґрес українців запросив охочих долучитися до віртуальної панельної дискусії «НАТО на передовій: Чому Україна важлива для євроатлантичної безпеки?», яка відбудеться 9 червня, напередодні Саміту НАТО у Брюсселі.

31 травня 2021

26 травня 2021


СКУ звернувся до Столтенберга щодо ПДЧ для України в НАТО

Світовий конґрес українців (СКУ) напередодні саміту лідерів країн-членів НАТО звернувся з офіційним листом до Генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга, у якому закликав прискорити роботу з надання Плану дій щодо членства (ПДЧ) для України.

24 травня 2021


СКУ закликав звільнити білоруського опозиційного блогера Протасевича

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримав заяву президента Європейської ради Шарля Мішеля та приєднався до закликів України та численних країн світу звільнити Романа Протасевича та припинити політичні переслідування.

20 травня 2021


Глобальна Мережа нащадків Голодомору запустила вебсайт

Глобальна Мережа нащадків Голодомору, заснована Світовим конґресом українців під егідою Міжнародного Координаційного Комітету у Справі Голодомору в листопаді 2020 року,  оголосила про запуск свого вебсайту та початок реєстрації.

18 травня 2021


Представники СКУ зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу

Члени Комітету Світового конґресу українців (СКУ) з прав людини зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу – головою Меджлісу Рефатом Чубаровим та членами Меджлісу паном Різою Шевкієвим та пані Гаяною Юксель.

17 травня 2021


СКУ та СУБ закликали Бориса Джонсона надати Україні представництво на саміті країн G7

Світовий конґрес українців (СКУ) та Союз українців у Великій Британії (СУБ) звернулися з офіційним листом до прем’єр-міністра Сполученого Королівства Бориса Джонсона напередодні запланованого саміту країн G7 з проханням надати Україні представництво на запланованому саміті.

02 травня 2021

29 квітня 2021

28 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-