СКУ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 травня 2024


Буданов зустрівся з представниками Світового конгресу українців і проєкту Saint Javelin

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов провів зустріч з представниками Світового конгресу українців і проєкту Saint Javelin.


СКУ долучився до форуму про роль діаспори у відбудові України

Світовий конгрес українців на чолі з президентом СКУ Павлом Ґродом долучився до форуму «Роль інституцій діаспори у залученні інвестицій для відбудови України», що відбувся у Києві 29 травня за організації Торгово-промислової палати України.

28 травня 2024


СКУ закликав демократичні країни терміново передати Україні системи ППО

Світовий конгрес українців (СКУ) закликав уряди демократичних країн світу терміново передати Україні системи протиповітряної та протиракетної оборони, які захистять цивільне населення, зокрема дітей, від щоденних ракетних російських атак.

24 травня 2024


СКУ обговорив з президентом НОК підтримку діаспорою українських олімпійців у Парижі

Очільники Світового конгресу українців (СКУ) провели розмову з президентом Національного олімпійського комітету Вадимом Гутцайтом про те, як світове українство може підтримати українських атлетів на літніх Олімпійських іграх у Парижі.

23 травня 2024

22 травня 2024

20 травня 2024


У Лондоні українці зустрілися з президентом СКУ Павлом Ґродом

В Українському культурному центрі Союзу українців у Великій Британії у Лондоні відбулася зустріч з президентом Світового конгресу українців (СКУ) Павлом Ґродом, у якій взяли участь близько сотні українців.

14 травня 2024


Канадська провінція Альберта передала проєкту СКУ «Energize Ukraine» 110 тисяч доларів

Ініціатива Світового конгресу українців (СКУ) «Energize Ukraine», започаткована з метою підтримки та відновлення української енергосистеми, висловила вдячність уряду канадської провінції Альберта за передані для проєкту 150,000 тисяч канадських доларів (109 652 дол. США.)

13 травня 2024

09 травня 2024

08 травня 2024


Світовий конгрес українців долучився до вшанування Дня пам’яті та перемоги над нацизмом

Світовий конгрес українців (СКУ) 8 травня, у річницю завершення Другої світової війни в Європі, разом з міжнародною спільнотою вшановує пам’ять мільйонів жертв і з подякою згадує усіх, хто віддав свої життя у боротьбі з нацистами.  

03 травня 2024


СКУ у великодньому вітанні закликав діаспору робити все можливе для перемоги України

Світовий конгрес українців (СКУ) у своєму великодньому вітанні наголосив, що Великдень символізує перемогу добра над злом, а світова українська громада – це запорука перемоги України.

30 квітня 2024


Діаспора подякувала Австралії за новий пакет допомоги Україні та закликала до нових кроків

Українська громада Австралії привітала рішення країни про виділення додаткового пакета допомоги для України на 100 мільйонів доларів та водночас закликала подвоїти зусилля у цьому напрямку.

26 квітня 2024


У річницю катастрофи на ЧАЕС діаспора закликала світ визнати Росію спонсором тероризму

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями всього світу та Україною 26 квітня вшановує пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС та ще раз закликає демократичну міжнародну спільноту твердо підтримувати Україну та визнати РФ державою-спонсором тероризму.

24 квітня 2024


Українська діаспора привітала зменшення присутності РФ на Південному Кавказі

Світовий конгрес українців (СКУ) привітав виведення російських військ з Азербайджану та початок згортання російської військової присутності у Вірменії, зауваживши, що обидві події знаменують різкий занепад політичного впливу і зменшення присутності Росії у регіоні, який століттями перебував у тіні її впливу.

18 квітня 2024

17 квітня 2024

16 квітня 2024


Діаспора закликала союзників України негайно надати додаткові системи ППО

Світовий конгрес українців (СКУ) закликав демократичні країни світу терміново передати Україні додаткові системи протиповітряної й протиракетної оборони та ракети до них для захисту мирних українців від російських ракетних обстрілів.

15 квітня 2024


СКУ закликав світову спільноту докласти зусиль для звільнення українських полонених

Світовий конгрес Українців (СКУ) закликав керівників країн, церков, міжнародних гуманітарних і правозахисних організацій та людей доброї волі докласти всіх можливих зусиль для найшвидшого звільнення з російського полону захисників Маріуполя, а також та всіх інших полонених українців – військових і цивільних.


Історію України викладають лише у третині діаспорних шкіл

Голова Світової координаційної виховно-освітньої Ради Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) Любов Любчик заявила, що 67% діаспорних шкіл не мають у своєму розкладі такої навчальної дисципліни як історія України.


СКУ закликав українців у РФ долучитися до руху опору на підтримку України

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод під час саміту СКУ в Бухаресті проголосив звернення СКУ до українців, які проживають на території Російської Федерації, закликавши їх допомогти Україні перемогти країну-терориста.

13 квітня 2024


У Бухаресті триває саміт Світового конгресу українців

У залах парламенту Румунії у Бухаресті з 12 по 15 квітня відбувається саміт Світового конгресу українців (СКУ), на якому зібралися понад 200 очільників і представників українських громад із 55 країн та п’яти континентів світу. 

09 квітня 2024


Саміт Світового конгресу українців відбудеться у столиці Румунії

У залах парламенту Румунії у Бухаресті з 12 по 15 квітня буде проведено саміт Світового конгресу українців (СКУ), який об’єднає понад 200 очільників та представників українських громад із 55 країн і п'яти континентів світу.

05 квітня 2024


Представників української діаспори визнали впливовими на зовнішню політику Канади

Президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій і виконавчий директор КУК Ігор Михальчишин потрапити до Топ-50 найвпливовіших громадських лідерів у сфері зовнішньої політики Канади за версією видання The Hill Times.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-