НАТО

30 липня 2021

28 липня 2021

26 липня 2021


Авіація НАТО в Балтії минулого тижня супроводила сім військових літаків РФ

Винищувачі місії Балтійського повітряного патрулювання НАТО на минулому тижні сім разів піднімалися в повітря і в шести випадках ідентифікували та супроводжували сім військових літаків Росії.

24 липня 2021

23 липня 2021


Президент увів у дію рішення РНБО щодо поглиблення інтеграції України до НАТО

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 4 червня 2021 року "Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору".

22 липня 2021

20 липня 2021


Україна надала партнерам пропозиції щодо протидії пануванню Росії у Чорному морі - Кулеба

Україна має конкретні пропозиції, як завадити спробам Росії перетворити Чорне море на своє внутрішнє озеро, наразі вони обговорюються з партнерами по "Асоційованому тріо" та причорноморськими країнами-членами НАТО.

19 липня 2021


У МЗС прокоментували слова Арестовича про «розворот України на Схід»

Україна не має намірів переглядати свій геополітичний вектор щодо членства в ЄС і НАТО, але водночас розвиватиме відносини з країнами Азії, Африки, Латинської Америки, виходячи з національних інтересів.

17 липня 2021


НАТО вивчає посилення доступу України до засобів спостереження на Чорному морі - представник Альянсу

Союзники по Північноатлантичному альянсу усвідомлюють стратегічну важливість регіону Чорного моря для союзників та країн-партнерів і продовжуватимуть нарощування власної присутності у цьому регіоні та надаватимуть допомогу у розвитку військово-морських спроможностей України.


Представник НАТО розповів про перспективи реформи Укроборонпрому

Союзники по Альянсу підтримують реформи України в сфері безпеки й оборони, зокрема, прийняття у другому читанні законопроєкту №3822 про реформування Укроборонпрому, який наблизить всю оборонну промисловість України до принципів, яких у цій сфері дотримуються країни НАТО.


Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Правильне впровадження Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) дозволить ефективно співпрацювати з інвесторами з країн НАТО та ЄС.


Конструкторам українських танків важливо знати, під які снаряди конструювати озброєння - Жадан

Українські війська мають гостру потребу в сучасних вітчизняних танках Т-72, ​​які виробляє завод ім. Малишева, але конструкторам необхідно знати, чи потрібно нові танки адаптувати під снаряди, виготовлені на заводах країн - членів НАТО.

16 липня 2021


Кляйне заявляє про необхідність реформи оборонної галузі в Україні на шляху до НАТО

Кожна країна обирає свій шлях реформування оборонного сектора відповідно до стандартів НАТО, але євроатлантичних принципів прозорості, чесної конкуренції, належного парламентського контролю та державно-приватного партнерства мають дотримувати всі.

14 липня 2021


На оборонний форум в Одесу їде заступник помічника генсека НАТО

Заступник помічника генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордон Скіп Дейвіс відкриє другий день форуму «Ефективна промисловість для обороноздатності», який відбудеться в Одесі 16-17 липня.

12 липня 2021


Ситуація на сході та закон про олігархів: про що Зеленський говорив зі Штайнмаєром

Президент Володимир Зеленський обговорив із Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром безпекову ситуацію на сході Україні, процес реформ та законопроєкти про деолігархізацію.


Вступ до НАТО: посол України у Скоп'є радить вивчати досвід Північної Македонії

Посол України в Республіці Північна Македонія Наталія Задорожнюк переконана, що з огляду на досвід цієї країни – наймолодшого члена НАТО – та стан її збройних сил, Україні ніщо не заважає з часом вступити до Північноатлантичного Альянсу.

11 липня 2021

10 липня 2021

09 липня 2021

08 липня 2021


Представники НАТО ознайомилися зі структурою Сухопутних військ ЗСУ

Командувачі Сухопутних військ ЗСУ та НАТО провели масштабні переговори за участю 30 офіцерів та генералів Альянсу. Сторони визначили пріоритети для подальшого розвитку співпраці на коротку, середню та довгострокову перспективу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-