НАТО

22 вересня 2023


Столтенберг: Забезпечити перемогу України у війні – в інтересах США та НАТО

НАТО, країни-союзниці та партнери Альянсу чітко усвідомлюють, що перемога України у боротьбі проти російської агресії відповідає їх власним інтересам у сфері безпеки, і продовжать підтримку України.


У Болгарії націоналісти протестували проти баз НАТО, підтримки України та вимагали відставки уряду

Сотні прихильників ультранаціоналістичної партії "Відродження" в четвер зібралися перед будівлею парламенту Болгарії, розмахуючи болгарськими та російськими національними прапорами.

21 вересня 2023


Білий дім вважає життєво необхідним, щоб Конгрес ухвалив нову допомогу Україні

Ухвалення нового пакету масштабної допомоги Україні для продовження її контрнаступу проти російського агресора є життєво необхідним кроком, і важливо, щоби американський Конгрес затвердив це рішення без затримок.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Столтенберг та Ердоган обговорили «зернову угоду» та членство Швеції у НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зустрівся у Нью-Йорку з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, сторони обговорили відродження Чорноморської зернової ініціативи та вступ Швеції до Альянсу.

18 вересня 2023

17 вересня 2023

16 вересня 2023


Україна змінила характер сучасної війни та рухається до перемоги - адмірал Роб Бауер

Україна змогла вписати нову сторінку в історію воєн, її Збройні сили кожного дня просуваються вперед. Союзники по НАТО будуть продовжувати допомагати Україні у цій війні за свободу, а також підтримуватимуть країну довгі роки після завершення російської агресії.

15 вересня 2023

14 вересня 2023


Стефанішина запропонувала Столтенбергу скликати Раду Україна-НАТО з питань енергобезпеки

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина пропонує провести засідання Ради Україна-НАТО з питань енергетичної безпеки через можливу активізацію російських атак на енергетичний комплекс.

12 вересня 2023


Швеція має намір збільшити оборонний бюджет на 28%, щоб відповідати вимогам НАТО

Уряд Швеції заявив, що планує збільшити оборонний бюджет на 28%, що дозволить досягти цільового показника військових витрат у 2% від ВВП, встановленого НАТО, до якого прагне вступити ця скандинавська країна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-