НАТО

21 травня 2022


Штати хочуть надовго залишити в Європі 100 тисяч своїх військових - CNN

Сполучені Штати мають намір зберегти присутність у Європі близько 100 тисяч військових у подальшій перспективі, якщо тільки росія не вдасться до ескалації та не загрожуватиме Фінляндії й Швеції або іншим членам НАТО.

19 травня 2022


Штати готові гарантувати безпеку Фінляндії й Швеції до їх вступу до НАТО – Білий дім

Сполучені Штати підтвердили готовність підтримувати гарантії безпеки для Фінляндії й Швеції від загроз з боку росії до моменту, поки вони не набудуть офіційного членства в Північноатлантичному альянсі.

18 травня 2022


Клімкін: Вступ Фінляндії та Швеції до НАТО – це капітуляція для путіна

Ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає подання Фінляндією і Швецією заявок на вступ у НАТО капітуляцією президента рф володимир путіна і його програшем на північному та південному флангах.

17 травня 2022


росія хоче затягнути війну - Резніков

Україна для запобігання затягуванню росією війни зацікавлена в отриманні міжнародної військової допомоги, купівлі зброї максимально швидко та у потрібних кількостях.


Розширення НАТО: Байден особисто зустрінеться з лідерами Швеції й Фінляндії

Президент США Джо Байден планує зустрітися з прем’єр-міністром Швеції й президентом Фінляндії в Вашингтоні, щоби обговорити перспективи приєднання двох країн до НАТО, а також інші питання, зокрема, й щодо підтримки України.


Намір Швеції та Фінляндії вступити до НАТО є прямо протилежним до бажань путіна – Боррель

Коли Швеція і Фінляндія увійдуть в НАТО, це значно зміцнить єдність та спроможності Європейського Союзу, і сам намір цих країн увійти в оборонний Альянс є прямо протилежним тому, що хотів би досягти путін.

16 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-