НАТО

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 червня 2024


Столтенберг: Перемога України у війні - мінімальна умова для її членства в НАТО

Під час Вашингтонського саміту союзники відпрацюють «потужну мову» щодо майбутнього членства України в НАТО та погодять посилення негайної військової допомоги, щоб вона могла перемогти та зберегтися як незалежна суверенна держава.

11 червня 2024


Саміт НАТО у Вашингтоні розгляне щорічну допомогу для України на €40 мільярдів - Столтенберг

Союзники по НАТО у Вашингтоні мають погодити довгострокову військову допомогу для України на рівні, що був досягнутий з початку російського вторгнення. З 2022 року Україна отримувала від країн Альянсу військове обладнання на суму до 40 мільярдів євро щорічно.


На Ризький саміт Східного флангу НАТО приїхали лідери Швеції та Фінляндії

У латвійській столиці сьогодні проходить саміт країн Східного флангу НАТО, на якому лідери Бухарестської дев'ятки (В9), а також Швеції та Фінляндії обговорять координування позицій з питань безпеки та оборони.


Нарощування військової допомоги для України є невідкладним завданням - Столтенберг

Під час саміту у Вашингтоні лідери країн Альянсу мають погодити посилення ролі НАТО у наданні військової допомоги Україні та визначити довгострокові фінансові зобов’язання з її подальшої підтримки.

10 червня 2024

08 червня 2024


Голову представництва НАТО відзначили «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі російської агресії

Заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер нагородив голову представництва НАТО в Україні Карен МакТір «Хрестом пошани» за допомогу у відсічі збройної агресії Росії.

07 червня 2024


Стефанішина впевнена, що на саміті НАТО представлять рішення про закриття українського неба

Україна обговорює із країнами-членами НАТО питання майбутнього членства в Альянсі, убезпечення підтримки від політичних змін, покращення логістики та рішення про закриття неба.

06 червня 2024


Шлях України до НАТО є незворотним - президент Фінляндії

Збільшення допомоги союзників по НАТО для України та допомога у її просуванні до членства в Альянсі будуть серед головних тем саміту НАТО у Вашингтоні, і у цьому контексті Фінляндія вважає, що Україна має правомірне місце серед союзників, а процес її входження до НАТО є незворотним.

05 червня 2024

04 червня 2024

03 червня 2024


Кулеба: На саміті НАТО у Вашингтоні не жонглюватимуть словами щодо України

Країни-члени НАТО на липневому саміті у Вашингтоні не винаходитимуть нових формулювань щодо членства України. Натомість вони зосередяться на створенні механізмів для максимального наближення України до Альянсу за об’єктивними показниками.


У Німеччині стартували одні з найбільших навчань НАТО в Європі

У ФРН в понеділок розпочались одні з найбільших в Європі навчань НАТО зі спільних повітряних операцій, які спрямовані на посилення співпраці із країнами-партнерами, а також на обмін авіаційним і технічним досвідом.

02 червня 2024

01 червня 2024

31 травня 2024


Глава МЗС Литви висловився про можливість України завдавати ударів по Білорусі

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс, коментуючи питання журналістів про те, чи може Україна завдавати ударів по території Білорусі, заявив, що у разі, якщо Росія перемістить військові об’єкти в інше місце, то і «вибір цілей потрібно перенести».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-