НАТО

22 вересня 2021


Україна не перебуває в глухому куті щодо НАТО - Зеленський

У Нью-Йорку Президент України Володимир Зеленський провів переговори з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Глава держави висловив переконання, що без такої держави, як Україна, Альянс буде слабкішим, а Україна не перебуває в глухому куті в питанні членства в НАТО.


Президент закликав генсека НАТО сприяти у визволенні ув'язнених в ОРДЛО та РФ українців

Президент Володимир Зеленський закликав генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга сприяти визволенню українців, які незаконно утримуються на тимчасово непідконтрольних територіях та в Російській Федерації.

21 вересня 2021


Залужний обговорив з головою Військового комітету НАТО безпекову ситуацію біля кордонів України

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний обговорив з головою Військового комітету НАТО адміралом Робом Бауером подальшу співпрацю з Альянсом, зокрема в рамках Програми розширених можливостей і безпекову ситуацію біля кордонів України.

20 вересня 2021

19 вересня 2021

18 вересня 2021


В Одесі завершилися спільні з НАТО навчання із захисту критичної інфраструктури та кіберпростору

В Одесі заверишилися спільні з НАТО командно-штабні навчання «Непорушна стійкість (Coherent Resilience) — 2021», у яких протягом тижня брали участь представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України разом з іншими державними силовими відомствами.

17 вересня 2021

16 вересня 2021

15 вересня 2021

14 вересня 2021


Фахівці РНБО беруть участь у спільних з НАТО навчаннях «Непорушна стійкість»

Фахівці Апарату Ради національної безпеки і оборони України беруть участь у спільних з НАТО командно-штабних навчаннях «Непорушна стійкість» з протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі у Чорноморському регіоні (м.Одеса), які триватимуть цього тижня.

13 вересня 2021


Президент розповів, якою була відповідь Байдена щодо членства України в НАТО

Президент Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічі з його американським колегою Джо Байденом у Вашингтоні той сказав, що Україна повинна бути в НАТО, однак це залежить не тільки від нього.

10 вересня 2021

08 вересня 2021


Україна зацікавлена в обміні досвідом із Північною Македонією щодо співпраці з НАТО — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський привітав Північну Македонію із 30-річчям незалежності та висловив зацікавленість в обміні досвідом щодо поглиблення співпраці з НАТО.


Статус основного союзника поза НАТО: Рада не підтримала звернення до Конгресу США

Верховна Рада відхилила проєкт постанови №5380 "Про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA)".

07 вересня 2021

06 вересня 2021


Рада може 9 вересня ухвалити звернення до США щодо статусу основного союзника поза НАТО

Парламент може провести позачергове пленарне засідання для розгляду проєкту постанови №5380 "Про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA)" у четвер, 9 вересня.


Росія нарощує ядерний потенціал – Столтенберг виступив із заявою

НАТО має зберігати трансатлантичну єдність для збереження стратегічної стабільності та продовження політики контролю над озброєнням, із роззброєння та нерозповсюдження зброї масового знищення та для подолання викликів у цій сфері, які виходять, зокрема, з агресивної поведінки Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-