Зброя

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 липня 2024


Справа Гатчінс: засуджена експертка зі зброї просить скасувати вирок

Експертка зі зброї фільму «Іржа» (Rust) Ханна Гутьєррес-Рід, яку у березні журі присяжних визнало винною у ненавмисному вбивстві операторки українського походження Галини Гатчінс під час зйомок у 2021 році, просить суд скасувати її вирок.

16 липня 2024


Виробництво гвинтівок та патронів: Україна і Чехія підписали низку угод

У рамках спільних міжурядових консультацій уряди України та Чеської Республіки підписано низку угод, зокрема, про будівництво нового патронного заводу в Україні та про виробництво штурмових гвинтівок.

15 липня 2024


НАТО дає Україні зброю для захисту, а не для перемоги через брак стратегічного бачення - експерт

Надання Україні союзниками по НАТО зброї лише для захисту, а не для перемоги у війні є наслідком браку стратегічного бачення і неефективного ядерного стримування Росії з боку США.

14 липня 2024

13 липня 2024

12 липня 2024


Міноборони з 2022 року допустило до експлуатації у ЗСУ понад 25 зразків кулеметів

Міністерство оборони України від початку широкомасштабного вторгнення Росії кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони понад 25 зразків кулеметів іноземного та вітчизняного виробництва.

11 липня 2024


Союзники забезпечать Україну необхідною зброєю - Салліван

Союзники по НАТО, партнери України вживають багато кроків для того, щоби ЗСУ отримали перевагу на полі бою, а також працюють над тим, щоби нелюдська атака на дитячу лікарню в Києві та інші об’єкти не залишилась без відповіді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-