“Богдан” вироблятиме оновлені санітарні машини для армії

“Богдан” вироблятиме оновлені санітарні машини для армії

Інфографіка
Укрінформ
Компанія «Богдан Моторс» підписала новий контракт із Міністерством оборони на постачання оновлених санітарних машин «Богдан 2251» до Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба корпорації.

«Українська армія отримає модернізовані автомобілі «Богдан 2251». У 2018 році вони отримали низку змін, які узгоджувалися з військовими медиками та представниками Міністерства оборони. Тепер модернізовані «Богдан 2251» поступово замінюють застарілі радянські УАЗи, отримуючи схвальні відгуки від представників ЗСУ», - повідомив автовиробник.

У корпорації нагадали, що 2018-го «Богдан Моторс» достроково виконав контракт на виготовлення і постачання санітарних автомобілів «Богдан 2251». Вони пристосовані для вивезення поранених з медичних підрозділів, мобільних шпиталів та подальшої евакуації.

Читайте також: Військова розвідка оцінює рівень загрози з боку РФ як "високий"

За рахунок виробника автомобілі пережили 10 змін: було переглянуто устаткування кабіни водія та медичного КУНГу автомобіля. До інтер’єру медичного відділення внесли зміни для більш комфортного перебування під час виконання завдань, зокрема обладнали автономною системою підігріву, а паливну систему - спеціальним обігрівачем.

У Міноборони заявили, що в оновленій версії санітарного автомобіля «Богдан 2251» враховано усі побажання військових та медиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-