Міноборони

29 січня 2023

28 січня 2023

27 січня 2023

26 січня 2023

25 січня 2023


Залужний: Міноборони та ЗСУ сповідують нульову толерантність до корупції

У Міністерстві оборони та ЗСУ - нульова толерантність до корупції, водночас перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, а й суперечить управлінським принципам НАТО.

24 січня 2023


У Міноборони проведуть службове розслідування щодо керівника департаменту закупівель

Голова Національного агентства запобігання корупції  Олександр Новіков 23 січня виніс припис міністру оборони Олексію Резнікову про проведення службового розслідування щодо керівника департаменту держзакупівель.


Резніков підтримав відставку свого заступника після скандалу із закупівлею харчів для ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова про звільнення з посади заступника міністра оборони та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів.

23 січня 2023


Дані у ЗМІ про закупівлю яєць для ЗСУ не відповідають цифрам контракту - голова комітету Ради

У поданій в ЗМІ інформації про закупівлю харчів для ЗСУ є певна некоректність. Зокрема, у контракті, що був розглянутий на засіданні у ВР, немає деяких цінових позицій, про які йдеться у журналістському розслідуванні.

22 січня 2023


Скандал навколо Міноборони: постачальник продуктів заявляє про навмисну маніпуляцію

У компанії ТОВ «Актив компані», що є контрагентом Міністерства оборони щодо надання послуг із забезпечення продуктами харчування військовослужбовців, заперечують звинувачення у завищенні цін, а також називають викладену у ЗМІ інформацію маніпулятивною.

21 січня 2023


Закупівлі за завищеними цінами для військових: в Україні ініціювали перевірку Міноборони

Інформація про можливу закупівлю продуктів і надання послуг із харчування для військових за завищеними цінами буде перевірена, у разі встановлення такого факту винні відповідатимуть.

20 січня 2023

18 січня 2023


В Естонії міністри оборони кількох країн обговорять нові військові поставки Україні

У четвер в Естонії відбудеться зустріч міністрів оборони країн, які підтримують Україну, де обговорюватимуть надання подальшої військової допомоги країні, що бореться з російською агресією.

17 січня 2023


У розвідці назвали варіанти для путіна – затяжна війна або бунт та міжнародний трибунал

Після невдалого “бліцкригу” в Україні для путіна єдиним виходом є затягування війни проти нашої держави. Альтернативою цьому є або міжнародний трибунал, або бунт всередині країни. 

16 січня 2023

15 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-