Міноборони

реклама

28 листопада 2023

27 листопада 2023


Міноборони та посольство США домовилися про посилення спільного контролю за зброєю

Міністерство оборони України та посольство Сполучених Штатів Америки домовилися про розширений моніторинг кінцевого використання зброї, який передбачає регулярні інвентаризації, спільні фізичні перевірки з партнерами та спецперевірки.

26 листопада 2023


Чехія надаватиме ліцензії на поставки військових матеріалів в Україну замість військової техніки

Міністерка оборони Чехії Яна Чернохова заявила у неділю, що запас чеських армійських складів вичерпався, однак наразі країна оформлює ліцензії на експорт військових матеріалів в Україну.

25 листопада 2023

24 листопада 2023


Забезпечення ЗСУ зброєю українського виробництва є пріоритетом для Міноборони - Умєров

Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся з українськими виробниками озброєння та військової техніки та наголосив, що забезпечення ЗСУ озброєнням вітчизняного виробництва є пріоритетом для Міноборони.

23 листопада 2023


США зняли будь-які спекуляції щодо нібито вибору між Україною та Ізраїлем - Міноборони

Під час засідання Контактної групи з питань оборони України у межах формату «Рамштайн» США зняли будь-які спекуляції щодо нібито вибору між Україною та Ізраїлем та запевнили, що повністю віддані всім зобов’язанням з підтримки України.


За підходом НАТО: у МОУ розповіли про поділ оборонного бюджету на три великі пакети

Бюджет Міністерства оборони на наступний рік в розмірі 1,16 трильйона гривень умовно можна розбити на три великих пакети: видатки на закупівлю озброєння, видатки на персонал і експлуатаційні видатки.


У Міноборони обговорили з головою Військового штабу ЄС підготовку українських воїнів

Заступник міністра оборони України Юрій Джигир і голова Військового штабу Європейського Союзу генерал-лейтенант Мікаель Ван Дер Лаан обговорили посилення співпраці з підготовки українських військовослужбовців у рамках наймасштабнішої тренувальної місії ЄС з військової допомоги (EUMAM Ukraine).

22 листопада 2023


Умєров на «Рамштайні»: Росія розуміє лише мову сили, і ми добре вивчили цю мову

Сили оборони та безпеки України витіснили російські військові кораблі з Чорного моря та поступово відновлюють свободу мореплавства, навіть не маючи власного потужного військового флоту – такі результати наших асиметричних дій.

21 листопада 2023


Рішення про можливу зміну командувачів Наєва та Тарнавського не прийняте - Умєров

Рішення щодо можливої зміни командувача Об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва та Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександра Тарнавського наразі не прийнято. Міноборони зосереджене на роботі, яка дозволить ефективно рухатися до НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-