Міноборони

14 березня 2019

13 березня 2019

Вінник про розкрадання в армії: за Гриценка збитки були в тисячу разів більші

За період, коли Міністерством оборони України очолював Анатолій Гриценко, сума збитків в оборонній галузі в тисячу разів перевищує оприлюднені в програмі "Наші гроші" факти корупції в державному концерні "Укроборонпром" за 2016-2017 роки.

11 березня 2019

09 березня 2019

В Міноборони вшанували українських захисників, які загинули у цей день

У Міністерстві оборони України відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

07 березня 2019

06 березня 2019

Штати обіцяють продовжити підтримку України у стримуванні агресії РФ

Міністр оборони України Степан Полторак та заступник держсекретаря США з політичних питань Девід Гейл обговорили питання подальшої політичної підтримки України з боку США на усіх міжнародних майданчиках та надання допомоги українському оборонному відомству.

05 березня 2019

03 березня 2019

02 березня 2019

Український консул відвідав у колоніях РФ фігурантів «справи українських диверсантів»

Виконуючий обов'язки генерального консула України у Ростові-на-Дону Тарас Малишевський відвідав фігурантів «справи українських диверсантів» Володимира Присича і Геннадія Лимешка у російських колоніях.

У Міноборони вшанували пам’ять шістьох загиблих від російської агресії військових

Щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців ЗСУ, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України, відбувся у Міністерстві оборони. Цього дня дзвін пролунав шість разів.

01 березня 2019

На тилове забезпечення ЗСУ торік використали майже 12 мільярдів - Міноборони

У 2018 році на потреби ЗСУ за напрямками тилового забезпечення було використано майже 12 млрд грн, з яких вперше було профінансовано закупівлю речей, які раніше не постачались або постачалась за рахунок міжнародної допомоги.

28 лютого 2019

Вінник гарантує об’єктивне розслідування щодо фактів зловживань в "Укроборонпромі"

Голова ТСК з розслідування розкрадань в армії гарантує що факти, викладені у програмі "Наші гроші" щодо можливих зловживань в "Укроборонпромі" будуть вивчені неупереджено і об’єктивно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-