Міноборони

19 серпня 2019

Полторак окреслив плани Міноборони на найближчий час

Проаналізувати результати реформ в оборонному секторі та надати висновки до РНБО, забезпечити прямі закупівлі Міністерством оборони для армії імпортованої продукції, розробити проекти автономних військових баз для Сходу України та Азовського узбережжя.

16 серпня 2019

Лозівський завод вводить в оману Президента щодо броні на БТР-4 — Укроборонпром

У державному концерні “Укроборонпром” заявили, що ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» вводить в оману суспільство і Верховного головнокомандувача ЗСУ у питанні виготовлення корпусів для БТР-4.

15 серпня 2019

Міноборони: Звинувачення у спробах знищити Харківське конструкторське бюро - безпідставні

Звинувачення концерну “Укроборонпром” у тому, що Міноборони своїми рішень нібито створило умови для знищення Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова є безпідставними.

14 серпня 2019

Укроборонпром звинувачує МОУ у спробі знищити Харківське конструкторське бюро

Міністерство оборони Україно ухвалило низку рішень, які призведуть до знищення одного з підприємств оборонної промисловості - "Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. О.Морозова".

13 серпня 2019

12 серпня 2019

09 серпня 2019

Майже 60% фондів Міноборони вже готові до зими

У Міністерстві оборони України тривають заходи з підготовки казармено-житлового фонду, комунальних споруд до зимового періоду експлуатації. Наразі їх готовність становить майже 60%

07 серпня 2019

02 серпня 2019

Ветерани АТО просять Зеленського перевірити держзакупівлі для армії

Громадська організація колишніх учасників АТО “Мужність” звернулась до Президента України Володимира Зеленського з закликом перевірити діяльність структурного підрозділу Міноборони, який відповідає за закупівлі для армії одностроїв та спорядження.

Суд в Одесі не підтримав позицію Міноборони щодо ділянки аеродрому «Шкільний»

Господарський суд Одеської області не підтримав позицію Міністерства оборони щодо заборони будь-яких дій влади Одеси на ділянці площею 8,5 га, яка де-факто відноситься до території військового аеродрому «Шкільний».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-