Вільям Тейлор

реклама

06 жовтня 2023

13 квітня 2023


Передчасно стверджувати, що між Китаєм і рф існує певний альянс – експосол США

Віцепрезидент Інституту миру США, колишній посол США в Україні Вільям Тейлор вважає, що наразі доволі передчасно стверджувати, що між Китаєм і росією існує певний альянс або що їхні погляди у всьому збігаються.

05 квітня 2023


Експосол США: У Штатів такі самі плани, як і в України – вигнати росіян з української землі

Ціллю США у розв’язаній росією війні проти України є відновлення світового порядку, в якому панує верховенство права, а для цього треба вигнати російські війська з української землі.

08 грудня 2022


США мають посилити санкції проти рф та визнати її спонсором тероризму - Тейлор

Санкції США, запроваджені проти росії, мають реальний вплив на її можливості ведення війни, однак у відповідь на ракетний терор кремля проти мирних українців цей тиск повинен збільшитися, а сама росія має бути визнана спонсором тероризму.

24 жовтня 2022

01 червня 2022


Далекобійна зброя зараз Україні потрібніша, ніж на початку війни – експосол США

Поставки в Україну реактивних систем залпового вогню (РСЗВ), щодо яких адміністрація Байдена має ухвалити рішення найближчим часом, є набагато більш потрібними для ЗСУ на нинішньому етапі війни, ніж на її початку.

21 лютого 2022


Вашингтону варто по пунктах назвати Росії, які санкції її очікують – Тейлор

Для посилення стримувального ефекту російської агресії проти України адміністрація Байдена могла би зараз чітко й по пунктах оголосити список санкцій, які будуть введені в разі вторгнення російських військ.

17 лютого 2022


РФ посилює напругу, щоби вивести з рівноваги Байдена й Зеленського – Тейлор

Кремль посилює військове напруження навколо України, щоби керівництво в Києві й адміністрація США втратили впевненість у своїх позиціях та погодилися на поступки в інтересах путінського режиму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-