Венедіктова

26 липня 2021


Янукович-молодший написав Венедіктовій — каже, що готовий до допиту

Син експрезидента Віктора Януковича Олександр написав листа генеральному прокурору Ірині Венедіктовій, у якому, серед іншого, висловив готовність до допиту у кримінальному провадженні у справі про ухиляння від сплати податків на суму орієнтовно 40 млн грн.

23 липня 2021

21 липня 2021


Венедіктова обговорила з послом Нідерландів справу МН17

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова обговорила з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Йоганнесом де Молом справу про збиття літака рейсу MH17 над окупованою територією нашої держави.

17 липня 2021


Венедіктова домовилася з керівниками спецслужб Литви про співпрацю

Генпрокурор Ірина Венедіктова під час візиту до Литви домовилася про співпрацю у сфері економіки з директором Служби спеціальних розслідувань Жидрунасом Барткусом і директором Служби розслідувань фінансових злочинів Антоні Мікульскісом.

16 липня 2021

15 липня 2021


Тупицького викликали в Офіс генпрокурора, щоб вручити підозру – адвокат

Адвокат колишнього глави КСУ Олександра Тупицького заявив, що генпрокурор Ірина Венедіктова підписала йому повістку в Офісі генпрокурора з метою вручити повідомлення про підозру в кримінальному провадженні.

09 липня 2021


В Україні за фактами контрабанди розслідуються близько 400 справ – Венедіктова

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова наголосила на необхідності консолідувати зусилля, щоб припинити організовані потоки незаконного товарообігу і боротися з контрабандою жорстко, як з економічним тероризмом проти України.

06 липня 2021

03 липня 2021

24 червня 2021


Щодо втручання генпрокурора у справу Татарова розслідується два провадження - САП

Правоохоронці розслідують два кримінальні провадження щодо втручання генерального прокурора Ірини Венедіктової у справу, яка стосується заступника керівника Офісу Президента Олега Татарова, — у ДБР і у НАБУ.


За час дії інституту цивільної конфіскації заявили лише два позови – Венедіктова

За півтора року дії в Україні інституту цивільної конфіскації було заявлено лише два позови - про визнання необґрунтованими активів двох народних депутатів України загалом на суму 8,2 млн грн.

17 червня 2021

16 червня 2021


За кордоном заблоковані $360 мільйонів українських активів — Венедіктова

Офіс Генпрокурора та Міністерство закордонних справ скоординують зусилля щодо повернення з-за кордону активів, які належать Україні та були незаконно привласнені колишніми високопосадовцями і пов’язаними з ними фізичними та юридичними особами.

04 червня 2021

03 червня 2021

01 червня 2021


В Україні розробляють реєстр випадків домашнього насильства – Лазебна

Єдиний державний реєстр випадків домашнього насильства за ознакою статі буде “вмонтований” в єдиний глобальний соціальний реєстр, який нині розробляється в рамках втілення у життя стратегії цифровізації соцсфери.


Прокурор у справі Стерненка сам вирішуватиме, чи оскаржувати вирок - Венедіктова

Прокурор, який представляв державне обвинувачення у справі Сергія Стерненка, самостійно вирішуватиме, чи подаватиме він касацію на рішення Апеляційного суду про засудження активіста до 1 року умовно.

28 травня 2021

25 травня 2021

14 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-