Венедіктова прокоментувала відсторонення з посади

Венедіктова прокоментувала відсторонення з посади

Укрінформ
Ірина Венедіктова прокоментувала своє відсторонення з посади генеральної прокурорки України.

Як передає Укрінформ, про це Венедіктова написала у Фейсбуці.

"Хочу прокоментувати ситуацію, пов’язану із рішенням Президента Зеленського про моє відсторонення. Я прошу коментаторів і інших зацікавлених осіб не розповсюджувати від мого імені будь-які "мої" твердження, які не мають до мене жодного стосунку. Відповідально заявляю, що станом на зараз, я не обговорювала це питання з жодною людиною. І зараз я також утримуюсь від коментарів, з одної простої причини – не час", - зазначила Венедіктова.

Вона додала, що "була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала".

Читайте також: Президент доручив Прем’єру активізувати процес запуску конкурсу з обрання глави НАБУ

"Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія "врегулювання" ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар", - підкреслила Венедіктова.

Генпрокурорка наголосила, що їй є чим пишатись на займаній посаді, на який, на її думку, вона продемонструвала гарні результати і їй вдалося "об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України".

"Розмови на подібні теми в цьому колі людей – це без емоцій, не на тлі дешевих чуток, дивлячись всім співрозмовникам в очі. Якщо відповідна постанова буде зареєстрована в стінах українського Парламенту, я ні на секунду не задумаюсь і прибуду на звіт до народних обранців. Я не можу і не збираюсь сперечатись із думкою чи рішенням Президента – Президент у своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом", - підкреслила Венедіктова.

Читайте також: В ОП прогнозують, що після обрання керівника САП розблокується конкурс на директора НАБУ

Як повідомляв Укрінформ, 17 липня Президент Володимир Зеленський відсторонив від посади генпрокурорку Ірину Венедіктову та усунув від виконання обов'язків голову СБУ Івана Баканова.

18 липня заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов пояснив, що відсторонення Президентом Ірини Венедіктової від посади генерального прокурора та усунення Івана Баканова від виконання обов’язків голови СБУ не означає їхнього звільнення. Будуть проводитися службові перевірки, після чого глава держави визначиться, чи вносити відповідні подання до парламенту.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-