U-LEAD з Європою

25 вересня 2023


U-LEAD: представники громад Львівщини та Закарпаття вивчали на Волині досвід співпраці з бізнесом

Представники громад Львівської та Закарпатської областей за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” здійснили навчальну поїздку у Нововолинську, Устилузьку та Прилісненську громади, де вивчали кращі практики з розвитку підприємництва у сільській місцевості.

21 вересня 2023

18 вересня 2023


Голови громад з Черкащини та Кіровоградщини вивчали кращі практики на Вінниччині - U-LEAD

Голови громад з Черкаської та Кіровоградської областей у межах організованої Програмою «U-LEAD з Європою» поїздки на Вінниччину ознайомлювалися з кращими практиками організації надання деяких послуг, які тепер можна втілювати у життя заради своїх мешканців.

14 вересня 2023


У трьох громадах Хмельниччини за підтримки U-LEAD створили плантації енергетичної верби й тополі

У Берездівській, Крупецькій та Ганнопільській громадах Хмельницької області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та ГО «Хмельницький енергетичний кластер» на 6 гектарах комунальних земель висадили понад 100 тисяч саджанців енергетичної верби й тополі.

13 вересня 2023

08 вересня 2023


Три громади презентували успішні практики використання відновлювальних джерел енергії - U-LEAD

Громади з Херсонщини, Хмельниччини та Закарпаття ознайомили представників інших громад із практичними кейсами формування енергетичної незалежності та використання відновлювальних джерел енергії.

06 вересня 2023


Експерти U-LEAD: Одне із завдань громад – зрозуміти, хто є розпорядником водних ресурсів

Експерти регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" в Одеській області провели зустріч з представниками громад південних областей, на якій поділилися своїми знаннями щодо управління, історії місцевих водних ресурсів, також розповіли перебіг реформ у цій сфері.

01 вересня 2023


Громада на Полтавщині успішно використовує закордонний досвід для розвитку локальної економіки - U-LEAD

Сергіївська громада на Полтавщині свого часу у межах організованого Програмою «U-LEAD з Європою» стаді-туру до Німеччини отримала досвід, застосування якого дозволяє їй вже другий рік поспіль мати значний показник бюджету розвитку: у 2022 році – 40% від бюджету, у 2023 році – 60%.

30 серпня 2023


U-LEAD та волонтери завершують відбудову двох шкіл на Київщині та Чернігівщині

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» до нового навчального року завершують відбудову двох шкіл у Київській та Чернігівській областях, які були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

29 серпня 2023


Громади Рівненщини поділилися досвідом з розвитку безпекових середовищ - U-LEAD

Програма «U-LEAD з Європою» організувала навчальний візит представників територіальних громад Вінниччини та Житомирщини у три територіальні громади Рівненської області, під час якого вивчали кращі практики створення та розвитку безпекових середовищ.


U-LEAD допомагає освітянам громад готуватися до нового навчального року

Для організації навчального процесу в умовах воєнного стану надважливими є безпека, доступ до освіти учнів з-поміж зовнішніх та внутрішніх переселенців, а також прийняття ефективних управлінських рішень.


U-LEAD з Європою запрошує на навчання нових працівників органів місцевого самоврядування

Програма «U-LEAD з Європою» запрошує новопризначених працівників органів місцевого самоврядування до участі в унікальній онбординговій навчальній програмі «Кроки для спеціалістів. Входження у професійну діяльність».

28 серпня 2023


Експерти U-LEAD презентували пропозиції щодо удосконалення системи місцевого оподаткування

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» презентували свої напрацювання щодо шляхів зміни розподілу податку на доходи фізичних осіб та удосконалення системи місцевого оподаткування в Україні.

25 серпня 2023

22 серпня 2023


Війна руйнує місцеві бюджети громад Херсонщини – експерти U-LEAD

Експерти Програми "U-LEAD з Європою" проаналізували бюджети 49 громад Херсонської області за І півріччя та побачили, що вони мобілізували до загального фонду 1,144 млрд грн податкових і неподаткових надходжень та доходів від операцій з капіталом - на 32,9% менше, ніж за відповідний період 2022 року.


U-LEAD запускає екстрену підтримку для пошкодженої ракетним обстрілом школи у Чернігові

Програма «U-LEAD з Європою» швидко запускає додаткову підтримку Чернігівської загальноосвітньої школи І-III ступенів №3, яка була пошкоджена внаслідок російської ракетної атаки на центр міста у суботу.

21 серпня 2023


U-LEAD напрацювала алгоритм дій для надання громадам підтримки у сфері продовольчої безпеки

Стан продовольчої безпеки в громадах та можливі шляхи для її підвищення обговорили експерти Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства аграрної політики і продовольства під час інформаційної сесії з представниками територіальних громад з усієї України.


Представники U-LEAD обговорили із депутатом Бундестагу потреби громад України під час війни

Майбутнє відновлення України, а також потреби громад у підтримці під час війни обговорили під час візиту в Одесу депутат Бундестагу Робін Вагенер, його референт Маттіа Неллес із представницями регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Одеській області.

16 серпня 2023


На Дніпропетровщині за підтримки U-LEAD створюють логістичний центр для зберігання продовольства

У Покровській громаді Дніпропетровської області за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» створюється логістичний центр зберігання, охолодження та фасування продовольчої продукції.

01 серпня 2023

27 липня 2023

25 липня 2023

21 липня 2023

20 липня 2023

18 липня 2023


Планування і зменшення енерговитрат є шляхом до ефективного бюджету — мер Городні

Фахівці ініціативи U-LEAD надають громадам експертну підтримку у розробці енергетичних планів з метою аналізу та зменшення енергоспоживання, що допоможе ефективніше використовувати кошти бюджету.

14 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-