U-LEAD з Європою

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 квітня 2024

01 лютого 2024


За ініціативи U-LEAD та благодійного фонду «Сміливі» в Україні відновили 12 шкіл

12 шкіл у Харківській, Чернігівській та Київській областях, які постраждали від російського вторгнення чи окупації, були відновлені у рамках співпраці U-LEAD Україна та благодійного фонду «Сміливі».

20 грудня 2023

19 грудня 2023


В Україні створили навчально-методичний посібник про безпечне освітнє середовище у громадах

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» презентували навчально-методичний посібник для освітян «Про.Безпеку: безпечна освітня екосистема громади».

15 грудня 2023

12 грудня 2023


У чотирьох областях у тестовому режимі працюють 18 освітніх центрів «Вулик»

У Київській, Миколаївській, Харківській та Чернігівській областях у тестовому режимі працюють 18 освітніх центрів "Вулик", створені благодійним фондом savED у межах проєкту Програми «U-LEAD з Європою».

08 грудня 2023

07 грудня 2023


У громадах з'являться спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі

У громадах пройде пілотний проєкт "Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі", метою якого є гарантування безпеки для учасників освітнього процесу. Для цього в громадах запровадять посаду спеціаліста із безпеки освітнього середовища.

05 грудня 2023

04 грудня 2023

29 листопада 2023


U-LEAD та НАДС працюватимуть над підвищенням управління у місцевому самоврядуванні

Програма «U-LEAD з Європою» та Національне агентство України з питань державної служби підписали меморандум про співпрацю, де задекларували свою відданість спільній меті з удосконалення системи професійного навчання посадових осіб місцевого самоврядування в Україні.


U-LEAD та волонтери відновили Ізюмський ліцей на Харківщині

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» у межах ініціативи «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» відремонтували у Харківській області Ізюмський ліцей №11, пошкоджений російськими окупантами.

28 листопада 2023

27 листопада 2023


Очільники GIZ та U-LEAD ознайомилися в Ірпені з проєктами відновлення після російської окупації

Регіональний директор німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тільман Наґель та директор Програми «U-LEAD з Європою» Бастіан Файгель відвідали Ірпінь, який нині відновлюється після російської окупації.

24 листопада 2023


Регіональний директор GIZ відвідав відремонтовану за підтримки U-LEAD школу в Чернігові

Регіональний директор німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тільман Наґель, який відповідає за діяльність товариства на території Німеччини, Європи та Південного Кавказу, відвідав Чернігів та побував у загальноосвітній школі І-III ступенів №3, яка була пошкоджена у серпні внаслідок російської ракетної атаки.

22 листопада 2023


U-LEAD та волонтери відновили ще одну школу на Київщині

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» у межах ініціативи «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» відремонтували школу у с. Маковище Київської області, яке постраждало під час російської окупації.

21 листопада 2023


U-LEAD навчала громади виробляти місцеву енергетичну політику в умовах війни

Програма «U-LEAD з Європою» завершила цикл з 17 інформаційних сесій для громад, у межах якого експерти ознайомлювали учасників із підходами до формування локальної енергетичної політики в умовах війни.

17 листопада 2023


Представниця U-LEAD ознайомила посла Німеччини із ситуацією у громадах Сумщини

Керівниця регіонального офісу в Сумській області Програми «U-LEAD з Європою» Марина Лобова під час зустрічі розповіла послу Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіну Єґеру про ситуацію у громадах цієї області під час воєнного стану.


Громади мають завершити деколонізацію топонімії до січня 2024 року - експерт U-LEAD

Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» має чіткі строки виконання – до січня 2024 року громади мають ужити заходів для повного його дотримання.

16 листопада 2023


Клас безпеки відкрили для учнів ліцею на Івано-Франківщині - U-LEAD

Фонд міжнародної солідарності в Україні за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відкрив в ліцеї у селі Росохач на Городенківщині (Івано-Франківщина) клас безпеки, де представники добровільної пожежної команди (ДПК) ділитимуться з учнями досвідом.

15 листопада 2023


Для українців проведуть заходи про історію магдебурзького права в країні

Німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Центр середньовічних виставок (ZMA) уклали угоду про співпрацю, у межах якої роз'яснюватимуть в Україні значення магдебурзького права як невід’ємної частини європейської правової культури.


U-LEAD опублікувала посібник для громад щодо облаштування «пунктів незламності»

Програма «U-LEAD з Європою» опублікувала посібник для громад, у якому містяться поради стосовно того, як краще створити й облаштувати «пункти незламності» та як краще забезпечити їхнє ефективне функціонування.

14 листопада 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-