Стратегія деокупації Криму

26 грудня 2022

25 жовтня 2022


Кримська платформа має сприяти деокупації і інших територій, які окупувала рф - Зеленський

Президент Володимир Зеленський переконаний, що Кримська платформа повинна стати стартом для інших гуманітарних і дипломатичних платформ для деокупації поневолених територій від Придністров’я і Абхазії до Північних територій.

19 жовтня 2022


Ташева розповіла про перші кроки, які будуть здійснені у Криму після деокупації

Наразі Україна опрацьовує першочергові кроки, які будуть здійснені після деокупації Криму: це - питання відновлення публічної влади, притягнення до відповідальності зрадників і колаборантів, люстрації, повернення громадянам України права на власність тощо.

07 вересня 2022

25 серпня 2022


Стратегія відновлення Криму буде вписана у загальний план відновлення України – Ташева

Стратегія відновлення Криму буде вписана у загальний план відновлення Української держави, наразі її розробка – сигнал, передусім, для громадян України, які проживають на тимчасово окупованому півострові.

23 серпня 2022


Міжнародне право вимагає, щоб Крим був повернений Україні – Ердоган

Повернення Криму Україні критично важливе для всього регіону і світової безпекової системи загалом. Кримський півострів - єдина батьківщина для кримських татар, і тому він повинен розвиватися з урахуванням їхніх інтересів.

15 серпня 2022

24 травня 2022


Зеленський обговорив із Ташевою перспективи звільнення Криму

Президент України Володимир Зеленський обговорив із новопризначеним постійним представником глави держави в Автономній Республіці Крим Тамілою Ташевою та іншими учасниками зустрічі перспективи звільнення півострова та питання щодо спротиву окупації.

09 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-