Східне партнерство

26 липня 2021

21 липня 2021

19 липня 2021


ЄС вже передав країнам Східного Партнерства п'ять мільйонів доз COVID-вакцини

Співробітництво між ЄС і країнами "Східного Партнерства" є яскравим прикладом того, що глобальну пандемію COVID-19 можливо подолати лише спільними зусиллями – для боротьби з цією інфекцією ЄС вже поставив або передав країнам-партнерам понад 5 мільйонів доз вакцини.


Шарль Мішель: ЄС буде надійним партнером для «Асоційованого тріо»

Євросоюз був і залишатиметься надійним партнером для країн Асоційованого тріо - України, Грузії й Молдови, як і для всіх країн-членів Східного партнерства, та надаватиме їм підтримку у здійсненні реформ та подальшому зближенні з ЄС.


ЄС на саміті в грудні має показати бачення відносин з Україною, Грузією і Молдовою – Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що Європейський Союз на грудневому саміті Східного партнерства має показати чітке бачення відносин з найближчими партнерами – Україною, Грузією і Молдовою.

07 липня 2021

02 липня 2021


ЄС представив план розвитку Східного партнерства на €2,3 мільярда

Європейський Союз представив бачення щодо майбутнього програми Східного партнерства, яке включає широкий план економічного розвитку та інвестицій в обсязі 2,3 мільярда євро для всіх шести країн-партнерів, включаючи Білорусь.

29 червня 2021


Яким буде «Східне партнерство» без Білорусі - МЗС України зробило заяву

Україна готова допомогти білоруському громадянському суспільству зберегти доступ до заходів та проєктів «Східного партнерства», а також сприяти подальшому діалогу і контактам білоруського громадянського суспільства з Європейським Союзом.


Кулеба — про Білорусь: Можна вийти зі «Східного партнерства», але не можна змінити географію

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевняє, що Україна продовжить підтримувати білоруський народ, скільки б часу не зайняло виправлення історичних помилок Олександра Лукашенка.

28 червня 2021


ЄС шкодує через рішення Лукашенка вивести Білорусь зі Східного Партнерства

Європейський Союз висловив жаль з приводу оголошеного сьогодні режимом Лукашенка рішення про вихід Білорусі із програми Східного Партнерства, і назвав цей крок таким, що суперечить інтересам народу країни та спрямований на її подальшу ізоляцію.

25 червня 2021

24 червня 2021

07 червня 2021

31 травня 2021

27 травня 2021


Конфлікти біля східних кордонів, загрози і Росія: про що говорили міністри ЄС у Лісабоні

Міністри закордонних справ країн Євросоюзу, які сьогодні провели неформальну зустріч у Лісабоні, велику увагу приділили проблемі врегулювання конфліктів у Східному сусідстві ЄС, які мають прямий вплив на європейську безпеку.

30 квітня 2021

27 квітня 2021

20 квітня 2021


Наступний саміт Східного партнерства має підтвердити прагнення України до членства в ЄС - Разумков

Шостий саміт Східного партнерства цього року має підбити підсумок змін у цьому регіоні протягом минулих років та підтвердити курс України, а також Грузії і Молдови, на європейську інтеграцію та майбутнє членство в ЄС.

24 березня 2021


ЄС і Штати погодилися стримувати Росію та підтримати країни Східного Партнерства

Високий представник ЄС Жозеп Боррель та державний секретар США Ентоні Блінкен погодилися стримувати агресивну поведінку Росії та надалі підтримувати країни Східного Партнерства. які зустрілися в середу у Брюсселі,

19 березня 2021

16 лютого 2021


НАТО зміцнюватиме спроможності країн-партнерів – Столтенберг

Північноатлантичний Альянс має відпрацювати більш глобальний підхід до викликів, які постають перед союзниками останнім часом, і в цьому контексті продовжувати надавати допомогу країнам-партнерам у тренуванні військ та у розвитку оборонних спроможностей.

06 лютого 2021


Польща і Литва хочуть оновити програму «Східного партнерства»

Президенти Польщі та Литви Анджей Дуда і Гітанас Науседа у телефонній розмові в п’ятницю наголосили на підтримці територіальної цілісності України, а також задекларували необхідність ухвалення нової програми дій для проєкту "Східне партнерство".

02 лютого 2021


Східне партнерство: Україна, Грузія і Молдова висловили ЄС своє бачення розвитку

Міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови направили високому представнику Європейського Союзу, віцепрезиденту Єврокомісії Жозепу Боррелю, комісару ЄС з питань сусідства і розширення Оліверу Варгеї та главам МЗС держав-членів ЄС листа про спільне стратегічне бачення розвитку Східного партнерства.

12 січня 2021


Зеленський вважає, що ЄС має сприяти постачанню вакцин у країни «Східного партнерства»

Президент Володимир Зеленський наполягає, що Європейський Союз має приділяти підвищену увагу країнам ініціативи «Східне партнерство» у питаннях спільних закупівель та постачання вакцин проти COVID-19.

06 січня 2021


Єврокомісію просять допомогти Україні з COVID-вакцинами

Єврокомісія у середу вранці отримала лист від 13 країн ЄС із проханням прискорити надання допомоги у боротьбі з пандемією COVID-19 для країн "Східного партнерства" – Україні, Грузії, Молдові, Вірменії, Азербайджану і Білорусі.

05 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-