Східне партнерство

реклама

12 грудня 2022


ЄС готовий залучати країни Східного партнерства у безпекові проєкти

Міністри закордонних справ 27 країн-членів ЄС та 5 керівників зовнішньополітичних відомств країн Східного партнерства під час зустрічі у Брюсселі підтвердили готовність гнучко використовувати можливості цієї ініціативи ЄС для зміцнення стабільності та безпеки у регіоні.


Програма Східного партнерства ЄС потребує перегляду – Боррель

Міністри закордонних справ ЄС, які зустрінуться сьогодні у Брюсселі, проведуть зустрічі із керівниками зовнішньополітичних відомств країн Східного партнерства - України, Грузії, Молдови, Азербайджану й Вірменії, щоб обговорити поточний стан цієї програми ЄС та її майбутнє.

10 грудня 2022

06 грудня 2022

23 липня 2022


Єврокомісія профінансує транскордонні проєкти з Україною, перервані війною

Єврокомісія забезпечить фінансування проєктів транскордонного співробітництва з країнами Східного партнерства, які були призупинені внаслідок повномасштабної збройної агресії рф проти України.

09 липня 2022

02 липня 2022


Вісім пов’язаних з Україною проєктів отримали гранти МЗС Латвії

Латвійське МЗС підбило підсумки конкурсу грантів «Підтримка проєктів співробітництва з метою розвитку у визначених країнах-реципієнтах», та надало фінансування для низки проєктів, які будуть реалізовані у 2022-2023 роках у країнах, пріоритетних для Республіки Латвія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-