Східне партнерство

20 червня 2020


ЄС засудив анексію Росією територій кількох країн Східного партнерства

ЄС засуджує дестабілізацію, інтервенцію, окупацію та анексію територій кількох країн Східного партнерства Російською федерацією та закликає до негайного виведення іноземних військ з усіх окупованих територій.


Європарламент затвердив доповідь щодо принципів розвитку Східного партнерства

Європарламент під час пленарного засідання у Брюсселі 19 червня затвердив доповідь литовського депутата Пятраса Ауштрявічуса, яка містить рекомендації Єврокомісії та Європейській Раді в контексті розвитку Східного партнерства.

18 червня 2020


Президент: Учасники Східного партнерства мають зосередитися на виході з коронакризи

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ЄС та учасники Східного партнерства мають зосередитися на відновленні ділових контактів та виведенні економіки з кризи після COVID-19.


Зеленський виступить на відеосаміті Східного партнерства

Президент України Володимир Зеленський на відеосаміті Східного партнерства у четвер, 18 червня, торкнеться питання координації зусиль при реагуванні на пандемію COVID-19, а також перспективи членства України в Європейському Союзі.

17 червня 2020


Україна розраховує, що саміт Східного партнерства пройде на початку 2021 року

Україна розраховує, що відеоконференція за участю лідерів країн ЄС та країн Східного партнерства, яка відбудеться 18 червня, дозволить розвинути як співпрацю між партнерами і ЄС, так і горизонтальні зв’язки між країнами. Водночас Україна очікує проведення невіртуального саміту Східного партнерства на початку 2021 року.

12 червня 2020


Зеленський пропонує ключову тему для відеозустрічі Східне партнерство-ЄС

Президент Володимир Зеленський пропонує однією з ключових тем майбутньої відеконфренції лідерів країн Східного партнерства та Євросоюзу поставити питання посилення координації між ЄС та країнами-партнерами у подоланні глобальних криз.


Глави МЗС ЄС і Східного партнерства підготували ґрунт для майбутнього саміту

Міністри закордонних справ країн ЄС та країн-учасниць програми "Східне партнерство" на віртуальній зустрічі підготували ґрунт для майбутньої зустрічі лідерів, яка має відбутися 18 червня у режимі телеконференції.

10 червня 2020

29 травня 2020

22 травня 2020

19 травня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-