Гармаш

23 вересня 2021

19 вересня 2021

18 вересня 2021


Гармаш розповів, чи є загроза повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш не виключає загрози повномашстабного вторгнення в Україну з боку Росії, проте переконаний, що наша держава спроможна дати гідну відсіч агресору.


Гармаш вважає, що після виборів в РФ на Україну чекає ще більша конфронтація

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін вчергове використовує мешканців ОРДЛО під час виборів до Держдуми РФ.

24 липня 2021


Росія блокуванням ТКГ гальмує імплементацію формули Штайнмаєра - Гармаш

Імплементація формули Штайнмаєра в українське законодавство залежить від Росії, яка заблокувала роботу політичної підгрупи ТКГ, де можуть проходити консультації щодо внесення поправок до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»

23 липня 2021


Гармаш вважає, що новий спецпредставник ОБСЄ може вплинути на переговори у ТКГ

Представник Донеччини у делегації України у ТКГ Сергій Гармаш вважає, що новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен може змінити хід переговорів у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

21 липня 2021


Наступне засідання ТКГ 26 серпня проведе новий спецпредставник ОБСЄ в Україні - Гармаш

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ), яке відбудеться 26 серпня, проведе вже новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен.


Затоплення шахт на окупованих територіях - у ТКГ сформували групу експертів

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в середу оголосили про затвердження списку групи експертів, яка з вересня може розпочати роботу щодо затоплення шахт на окупованій території.

01 липня 2021

07 травня 2021

06 травня 2021

29 квітня 2021

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Кремль хоче викинути з «Мінська» переселенців, щоб повернути монополію у переговорах - Гармаш

Представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ, журналіст Сергій Гармаш нагадав, що головна мета переговорів з Росією не мир за будь-яку ціну, а збереження державності України.

13 квітня 2021

30 березня 2021

29 березня 2021

22 березня 2021

17 березня 2021

15 березня 2021


ТКГ має обговорювати з представниками ОРДЛО тільки дві теми - Гармаш

Україна в рамках Мінських угод вправі вимагати в ТКГ участі представників ОРДЛО в консультаціях тільки на тему місцевих виборів і самоврядування, а питання безпеки, обміну полоненими, економіки та екології повинні вирішуватися з Росією.

09 березня 2021


Росіяни готують на Донбасі військову провокацію, аби ввести «миротворців» - Гармаш

Представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ журналіст Сергій Гармаш припускає, що РФ, можливо, готує на Донбасі військову провокацію як привід для введення в ОРДЛО «російських миротворців».

04 березня 2021

03 березня 2021


Кравчук на засіданні ТКГ порушив тему «незрозумілих людей» - Гармаш

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук порушив тему присутності на засіданнях робочих груп та Тристоронньої контактної групи «незрозумілих людей, які не представляють жодного з учасників ТКГ».

02 березня 2021

19 лютого 2021


Гармаш не виключає виходу з української делегації в ТКГ

Представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ журналіст Сергій Гармаш вважає, що українська сторона має більш жорстко вимагати дотримання формату переговорів, а в разі подальшої участі в них якихось «громадських експертів» допускає свій вихід із делегації України.

16 лютого 2021


Росія у ТКГ намагалася зробити стороною конфлікту «народ Донбасу» – Гармаш

Українська сторона на засіданні політичної підгрупи в ТКГ чітко вказала, що на Донбасі конфліктують Росія та Україна, і попросила росіян не відволікати учасників консультацій від обговорення запропонованого Україною Плану спільних дій.

18 грудня 2020

06 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-