Джапарова

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

02 квітня 2024

27 лютого 2024

22 лютого 2024

30 січня 2024


Буданов і Джапарова провели зустріч із послом Японії в Україні

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов та перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова провели робочу зустріч із послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі та обговорили "цікаві ідеї".

27 грудня 2023

07 грудня 2023

24 жовтня 2023

05 жовтня 2023


На сьогодні немає механізму звільнення політв’язнів у РФ, але публічність їм допомагає - Джапарова

Росія не має жодної волі повертати українських політв’язнів, тому політико-дипломатичний тиск є наразі єдиним доступним механізмом порятунку їхнього життя і зменшення страждань у неволі.

29 вересня 2023


Джапарова обговорила з президентом СКУ питання взаємодії з українцями за кордоном

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела онлайн-зустріч з президентом Світового конuресу українців Павлом Ґродом та очільниками громадських організацій закордонних українців у Європі.

14 вересня 2023

22 серпня 2023


Освітній процес і повернення депортованих дітей: Джапарова зустрілася з новою директоркою ЮНІСЕФ

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з новопризначеною регіональною директоркою ЮНІСЕФ в Європі та Центральній Азії, спеціальною координаторкою з питань реагування на потреби біженців та мігрантів у Європі Регіною де Домінічіс.

19 серпня 2023


Буданов, Джапарова і посол Японії обговорили посилення співпраці

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов та перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова обговорили із послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі посилення співробітництва між двома країнами.

15 серпня 2023

12 серпня 2023

10 серпня 2023

21 липня 2023


До України прибув глава МЗС Гватемали

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова обговорила з главою МЗС Гватемали Маріо Адольфо Букаро Флоресом підготовку до саміту "Кримської платформи" та реалізацію Формули миру Президента Володимира Зеленського.

19 липня 2023


Третій Міжнародний саміт Кримської платформи відбудеться у Києві 23 серпня

У Києві 23 серпня у гібридному форматі пройде третій Міжнародний саміт Кримської платформи, присвячений баченню України щодо майбутнього тимчасово окупованого Криму і питанням безпеки у Чорноморському регіоні.

18 липня 2023


Україна розраховує на підтримку Азербайджаном Кримської платформи та Формули миру – Джапарова

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова обговорила з послом Азербайджану Сеймуром Мардалієвим підготовку до саміту Кримської платформи та Формули миру Президента Володимира Зеленського.

20 червня 2023


Джапарова показала живого-здорового Буданова: прийшов на зустріч з послом

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова і начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов провели зустріч із послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.

06 червня 2023

31 травня 2023


Росія продовжує втрачати свої позиції в ЮНЕСКО — Джапарова

Країни-члени ЮНЕСКО не обрали Росію до допоміжного комітету Конвенції 1970 року про заходи, спрямовані на заборону і запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності.

18 травня 2023

16 травня 2023


Джапарова і Буданов розповіли іноземним послам про проблеми з поверненням українських полонених

Міністерство закордонних справ разом з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими провели брифінг для іноземних послів в Україні щодо проблематики повернення українських військовополонених.

05 травня 2023

04 травня 2023

03 травня 2023


Культурна програма України на Євробаченні пройде під гаслом «За що ми боремося» - Джапарова

Культурна програма України в межах пісенного конкурсу "Євробачення" у Ліверпулі проходитиме під гаслом "За що ми боремося", аби пояснити європейцям, які виклики наразі долає держава.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-