Джапарова

12 травня 2022


Українців у Криму женуть в армію рф та позбавляють права на землю – Джапарова в ООН

Українців в Криму призивають в російську армію і змушують воювати проти своєї Батьківщини, відмова загрожує ув’язненням та тюремними термінами, а лідерів кримськотатарського народу та українських активістів заарештовують і ув’язнюють за звинувачуваннями у шпигунстві, саботажі та тероризмі.

10 травня 2022

28 квітня 2022

27 квітня 2022

05 квітня 2022

29 березня 2022


Підтримка України: Джапарова провела 16 зустрічей в рамках Доха Форуму

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела 16 зустрічей робочого рівня в рамках Доха Форуму в Катарі з метою консолідації міжнародної підтримки України у боротьбі з російською агресією.

19 березня 2022


Україна подала позов до суду ООН проти росії як держави, а не її політичної верхівки - Джапарова

Україна у Міжнародному суді ООН позивається до росії як держави, а не її політичної верхівки, щоб кожний громадянин рф відчував свою відповідальність за дозвіл лідерам здійснювати злочини проти українців.

03 березня 2022

22 лютого 2022


Визнання Росією ОРДЛО не має і не матиме правових наслідків, це територія України – Джапарова

Визнання Росією самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України не має і не матиме правових наслідків, вони залишаються територією України.


МЗС про зовнішню політику - брифінг Еміне Джапарової

В оперативному пресцентрі проєкту #UAразом проходить брифінг на тему: "Щодо актуальних питань зовнішньої політики". На брифінгу виступає перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

18 лютого 2022


Джапарова запевнила керівництво ІКАО у контролі ситуації на кордонах України

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова запевнила керівництво Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) у контролі ситуації на кордонах України та у повітряному просторі.

17 лютого 2022

10 лютого 2022

09 лютого 2022

08 лютого 2022


Джапарова і Бербок відвідали Широкине

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова і міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідали Широкине Донецької області.

02 лютого 2022

20 січня 2022


МЗС докладає всіх зусиль для захисту культурної спадщини Криму – Джапарова

У Міністерстві закордонних справ занепокоєні незаконними археологічними розкопками в тимчасово окупованому Криму та фактами використання його культурної спадщини з метою пропаганди ідеології держави-агресора.

14 січня 2022


Іноземні дипломати заспівали «Щедрик» українською

Посли іноземних країн, які були слухачами курсів української мови для дипломатів, разом з українськими колегами і народною хоровою капелою «Дніпро» КНУ імені Тараса Шевченка виконали у Дипломатичній академії всесвітньо відомий "Щедрик", який став символом різдвяних свят у всьому світі у англомовному варіанті Carol of the bell.

04 січня 2022


Віцемаршалок польського Сейму стала ментором засудженого окупантами журналіста з Криму

Віцемаршалок Сейму Польщі Малґожата Ґосєвська в межах адвокаційної кампанії МЗС України стала ментором незаконно засудженого російською окупаційною владою кримського громадянського журналіста Марлена Асанова.

07 грудня 2021


Захід не усвідомлював повною мірою масштаб гібридних загроз – Джапарова

Протягом кількох років Україна намагалася донести до західних країн масштаб гібридних загроз, адже наші партнери не усвідомлювали його повною мірою, не розуміли масштаби дезінформації як елемента таких загроз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-