Джапарова

23 травня 2019

Джапарова передала книгу малюнків про депортацію очевидцю подій

Артбук з малюнками на тему депортації кримських татар 1944-го року, що раніше була представлена в Києві, передано одному з очевидців тих подій, Ваіту Мухтарову під час пам’ятних заходів, які відбулися в Анкарі.

22 травня 2019

21 травня 2019

Джапарова: Лише у боротьбі зможемо повернути Крим, Донбас і припинити війну

Лише у боротьбі, не відступаючи від свого шляху, Україна може повернути Крим, Донбас і припинити війну, незалежно від зміни політичної ситуації виклики залишаються ті самі перед новими політиками, посадовцями та урядовцями — це війна та окупація.

17 травня 2019

У Києві представили виставку "Вкрадений Крим. Історія депортації"

У Києві в п'ятницю, 17 травня, журналістам представили виставку "Вкраденій Крим. Історія депортації", яка допомагає зрозуміти, чому сталася депортація 1944 року, як її пережили люди і чому кримські татари стали частиною української політичної нації.

16 травня 2019

МІП закликає українців долучитись до мітингу пам'яті депортації кримських татар

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова закликала українців долучитись до скорботного мітингу пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року та інших пам'ятних заходів.

14 травня 2019

11 травня 2019

18 квітня 2019

У Києві відкрилася виставка "В'язні Кремля"

Виставка «В'язні Кремля», на якій представлені портрети засуджених і затриманих Росією українців і кримських татар, відкрилася в приміщенні Київського Інституту міжнародних відносин.

11 квітня 2019

08 квітня 2019

05 квітня 2019

27 березня 2019

Джапарова назвала масові обшуки в Криму помстою Росії за резолюцію ООН

Масові обшуки в будинках кримських татар в окупованому Криму - це помста окупанта громадянам України за Резолюцію про територіальну цілісність України, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН в цей день 5 років тому.

19 березня 2019

Світ має знайти формулу реального й ефективного тиску на Росію – Джапарова

Міжнародне суспільство має знайти таку формулу тиску на Кремль, яка реально й ефективно припинить агресію РФ та прискорить повернення Криму, інакше Росія продовжить розхитувати політичну, економічну, гуманітарну ситуацію в Україні й загрожувати безпеці Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-