Чалий

25 квітня 2022


Генсек ООН має піти у відставку, якщо не забезпечить гуманітарний коридор із Маріуполя – Чалий

Експосол України в США Валерій Чалий вважає, що Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш має подати у відставку, якщо після поїздки до москви виявиться неспроможним забезпечити гуманітарний коридор із Маріуполя.

29 березня 2022

10 березня 2022


НАТО усвідомлює, що країни Альянсу можуть бути наступними цілями Кремля – Чалий

Застереження Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга росії щодо атак на канали постачання гуманітарної допомоги Україні свідчить про спробу Альянсу перехопити ініціативу і суттєву зміну в підходах до війни.

17 січня 2022


Країни ЄС задля власної безпеки мають ухвалити політичні рішення про зброю для України – Чалий

Країни-члени Європейського Союзу мають ухвалити політичні рішення щодо закупівлі Україною новітньої оборонної зброї задля стримування Росії від розширення агресії проти нашої країни.

06 серпня 2021

10 червня 2021

12 квітня 2021

15 лютого 2021


Чалий спростовує фейк, що «мінські угоди» - міжнародно-правовий документ

Ухвалені шість років тому Мінські домовленості є політичними, вони не мають міжнародно-правового характеру, а підтримка їх Радою безпеки ООН не означає введення їх у дію саме як міжнародно-правового документа.

05 листопада 2020


Чалий вважає, що настав час поглиблювати стратегічне партнерство України зі США

Україні та США на нинішньому етапі важливо відновити динаміку відносин та контакти на найвищому рівні, відновити діалог в межах комісій стратегічного партнерства, активізувати роботу експертних груп, - поглиблювати стратегічне партнерство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-