Чалий

14 вересня 2019

06 серпня 2019

Пошук військовополонених і зниклих безвісти: Україна і США підписали Меморандум

Представники України й США підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України і Агентством з питань пошуку військовополонених і зниклих безвісти Міністерства оборони США.

29 липня 2019

Чалий назвав теми, які радив Зеленському обговорити на зустрічі з Трампом

Для забезпечення безперервної та ефективної підтримки України з боку США потрібно вирішити низку невідкладних питань двосторонньої взаємодії, які доцільно обговорити в першу чергу на запланованій зустрічі президентів двох країн у Вашингтоні.

Посол розповів, як у США оцінюють політичні зміни в Україні

Після озвучення в Україні політичних ініціатив щодо люстрації всіх, хто обіймав високі державні посади за останні п'ять років, у тому числі активістів Майдану й ветеранів АТО, в Сполучених Штатах з'явилася настороженість в оцінках дій нової влади.

21 липня 2019

Чалий закликає Київ "не гаяти часу" з призначенням нового посла в США

Нинішній посол України в США Валерій Чалий, щодо заміщення якого на посаді цього тижня вийшов указ Президента Зеленського, закликав владу в Києві не затягувати з призначенням нового офіційного представника України у Вашингтоні.

19 липня 2019

08 липня 2019

13 червня 2019

18 травня 2019

17 травня 2019

15 травня 2019

Посол Чалий обговорив збільшення оборонної підтримки України у Сенаті США

Посол України в Вашингтоні Валерій Чалий обговорив можливості збільшити видатки американського бюджету на безпеку й оборону України з головою Комітету з питань асигнувань Сенату США Роєм Блантом.

08 травня 2019

У Вашингтоні Чалий та Кривонос вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій

Українські дипломати у США на чолі з Надзвичайним та повноважним послом Валерієм Чалим та заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос поклали квіти до меморіального комплексу Другій світовій війні у Вашингтоні на відзначення подвигу українського народу у перемозі над нацизмом.

06 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-