Чалий

06 серпня 2021

12 квітня 2021

15 лютого 2021


Чалий спростовує фейк, що «мінські угоди» - міжнародно-правовий документ

Ухвалені шість років тому Мінські домовленості є політичними, вони не мають міжнародно-правового характеру, а підтримка їх Радою безпеки ООН не означає введення їх у дію саме як міжнародно-правового документа.

05 листопада 2020


Чалий вважає, що настав час поглиблювати стратегічне партнерство України зі США

Україні та США на нинішньому етапі важливо відновити динаміку відносин та контакти на найвищому рівні, відновити діалог в межах комісій стратегічного партнерства, активізувати роботу експертних груп, - поглиблювати стратегічне партнерство.

14 жовтня 2019


Під час візиту Данилюка та Єрмака до США роботу посольства звели до логістики - Чалий

Під час візиту екссекретаря РНБО Олександра Данилюка та радника Президента Андрія Єрмака до Вашингтона у липні робота посольства України у США була зведена до вирішення логістичних питань.


Чалий: Спекуляції на тему можливого втручання України у вибори США — суїцид

Колишній посол України в США Валерій Чалий застерігає від поновлення спекуляцій на тему можливого втручання України в американські вибори, оскільки, на його думку, в роботі з Вашингтоном "це – суїцид".

14 вересня 2019

06 серпня 2019


Пошук військовополонених і зниклих безвісти: Україна і США підписали Меморандум

Представники України й США підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони України і Агентством з питань пошуку військовополонених і зниклих безвісти Міністерства оборони США.

29 липня 2019


Чалий назвав теми, які радив Зеленському обговорити на зустрічі з Трампом

Для забезпечення безперервної та ефективної підтримки України з боку США потрібно вирішити низку невідкладних питань двосторонньої взаємодії, які доцільно обговорити в першу чергу на запланованій зустрічі президентів двох країн у Вашингтоні.


Посол розповів, як у США оцінюють політичні зміни в Україні

Після озвучення в Україні політичних ініціатив щодо люстрації всіх, хто обіймав високі державні посади за останні п'ять років, у тому числі активістів Майдану й ветеранів АТО, в Сполучених Штатах з'явилася настороженість в оцінках дій нової влади.

21 липня 2019


Чалий закликає Київ "не гаяти часу" з призначенням нового посла в США

Нинішній посол України в США Валерій Чалий, щодо заміщення якого на посаді цього тижня вийшов указ Президента Зеленського, закликав владу в Києві не затягувати з призначенням нового офіційного представника України у Вашингтоні.

19 липня 2019

23 грудня 2017

04 грудня 2017

21 листопада 2017


Посол: Для успішності переговорів по Донбасу треба збільшити тиск на Росію

Зусилля США у переговорах з Москвою щодо врегулювання на Донбасі будуть успішними лише в разі усвідомлення Росією, що вона має забратися з України, а це можливо за умови потужного тиску на Кремль.


Чалий сказав, що має передувати введенню миротворців ООН на Донбасі

Про перспективи введення миротворчої місії ООН на сході України можна буде говорити, коли генеральний секретар Організації прийме рішення про відправку так званої "Assessment Mission" - оціночної місії в регіон.

19 листопада 2017

09 листопада 2017

07 листопада 2017

24 жовтня 2017


США можуть збільшити допомогу для України в 2018 році - Чалий

У проекті державного бюджету Сполучених Штатів на 2018 фінансовий рік закладена фінансова допомога для України в такому ж, якщо не в більшому розмірі, ніж у 2017-му, тому всі розмови про скорочення підтримки є політичними спекуляціями.


The Washington Post закликає до наступного кроку США у військовій підтримці України

Центральне американське видання The Washington Post за ініціативи Посольства України в США розмістила на своїх шпальтах великий постер із закликом зробити "наступний крок" у процесі військової підтримки України, яка зберігає безпеку цілої Європи.

19 жовтня 2017


Чалий розповів, що означає участь ветеранів АТО у марафоні морпіхів США

Поранені в АТО українські воїни, які візьмуть участь у неділю в 42-му Марафоні морської піхоти США в Вашингтоні, своїм прикладом демонструють, що захищають не тільки національні інтереси, але й безпеку в Європі та світі.

14 жовтня 2017

12 жовтня 2017


Чалий обговорив з конгресменами розширення військової допомоги в бюджеті США

Посол України в США Валерій Чалий та гендиректор ДК "Укроборонпром" Роман Романов на виставці AUSA-2017 у Вашингтоні провели зустрічі з членами Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Дагом Лемборном і Данкеном Хантером.

22 вересня 2017

16 вересня 2017


Чалий розповів, про що говоритимуть Порошенко і Трамп

Під час зустрічі президентів України і США Петра Порошенка і Дональда Трампа в Нью-Йорку 21 вересня обговорюватимуться результати домовленостей попередньої зустрічі, а також плани взаємодії на майбутнє по цілому ряду напрямів.

14 вересня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-