З початку року кількість випадків зараження кором у світі потроїлась - ООН

З початку року кількість випадків зараження кором у світі потроїлась - ООН

Укрінформ
Кількість випадків захворюваності на кір, зареєстрованих у всьому світі за перші три місяці 2019 року, збільшилася втричі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє BBC.

“Кількість випадків захворюваності на кір, зареєстрованих у всьому світі за перші три місяці 2019 року, збільшилася втричі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року”, - повідомили у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

ВООЗ зазначає, що попередні дані вказують, що у всіх регіонах світу спостерігаються спалахи захворюваності.

У Африці спостерігається найбільше зростання - на 700%.

ВООЗ заявила, що реальні цифри можуть бути набагато більшими, оскільки тільки 1 з 10 випадків у світі фіксується статистикою.

Україна, Мадагаскар та Індія найбільше постраждали від цієї хвороби, з десятками тисяч зареєстрованих випадків на мільйон людей.

Спалахи кору також зафіксовані у Бразилії, Пакистані та Ємені, де сталося багато смертей - в основному серед маленьких дітей.

Збільшення кількості випадків спостерігається і в країнах з високим рівнем охоплення вакцинацією, зокрема у США та Таїланді.

Читайте також: В Україні з початку року на кір захворіли понад 35 тисяч осіб

ООН стверджує, що кір можливо заздалегіть попередити правильними вакцинами, але глобальний рівень першої стадії імунізації "зупинився" на рівні 85% з 95%, необхідних для уникнення спалахів хвороби.

Як повідомлялося, з початку року в Україні на кір захворіли понад 35 тисяч українців, з яких 14 померли. і показники захворюваності на кір продовжуються зростати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-