Україна презентує свій туристичний потенціал в Туреччині

Україна презентує свій туристичний потенціал в Туреччині

Укрінформ
Туристичний потенціал України буде представлено на спеціалізованому ярмарку з туризму, що є однією з провідних виставок туристичного ринку в Туреччині.

Про це повідомив радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга на своїй сторінці в Facebook.

"Продовжуємо серію презентацій туристичних можливостей України в світі! Україна буде представлена в двох містах Туреччини - Стамбулі та Ізмірі на туристичній виставці Travel TURKEY Izmir'2017", - зазначив Ліптуга.

За його словами, у 2017 році Україну відвідало близько 250 тис. турецьких туристів. Водночас українців, які відвідували Туреччину, було понад мільйон.

Читайте також: Україна пропонує Грузії перетин кордонів за ID-картками

"Туроператори та готельєри, які працюють з турецьким ринком, приєднуються, і запрошуємо на презентацію та на стенд України своїх партнерів", - написав Ліптуга.

Він висловив упевненість, що відсутність адміністративних бар'єрів між Україною і Туреччиною створює надвичайно сприятливі умови для розвитку туристичної галузі.

"Між нашими країнами немає бар'єрів для подорожей, вже навіть не потрібні закордонні паспорти, а літаки летять двічі на день з більшості основних аеропортів країни", - наголосив представник Мінекономіки.

Туристична виставка Travel TURKEY Izmir'2017" відбуватиметься з 7 по 10 грудня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-