Українка Єлістратова потрапила в топ-10 на етапі Кубка світу з тріатлону

Українська спортсменка вважає, що в Мадриді вона втратила час на велосипедному та біговому відрізках.

Українські атлети Юлія Єлістратова та Іван Іванов вдало виступили на своєму першому в сезоні етапі Кубка світу, який проводився в Мадриді. Про це повідомляє XSport.

Лідер жіночої збірної України Єлістратова потрапила в топ-10 загального заліку, поступившись лідеру змагань менше хвилини.

Відзначимо, що місяць назад Єлістартова виступила на етапі Кубка Європи, загальний залік якого виграла в минулому році, і посіла 11-е місце в Мелільї.

У чоловічому розряді на змаганнях в Мадриді в топ-15 вдалося потрапити Івану Іванову, який продемонстрував подібний результат вперше з травня 2017 року.

Наступний етап Кубка світу відбудеться 11-12 травня в Ченгду (Китай). Україну на ньому представлятимуть Юлія Єлістратова і Єгор Мартиненко.

Нагадаємо, в жовтні Єлістратова вперше за три роки виграла етап Кубка світу.