НБА: Михайлюк допоміг «Лейкерс» обіграти «Оклахому»

В активі українця 19 хвилин на майданчику і 7 очок.

Атакуючий захисник «Лос-Анджелес Лейкерс» Святослав Михайлюк допоміг своїй команді перемогти в матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Оклахоми-Сіті Тандер» 138:128. Про це повідомляє Укрінформ.

Українець провів на паркеті 19 хвилин. За цей час Михайлюк зумів набрати 7 очок, віддати 1 результативну передачу і зробити 4 підбирання.

Це вже друга поспіль гра, в якій Михайлюк проводить багато часу на майданчику. У середу українець отримав 16 хвилин ігрового часу в матчі проти «Чикаго Буллз» (107:100).

Головний тренер «Лейкерс» Люк Уолтон заявляв, що шукає для Михайлюка  постійну роль в команді.

Відзначимо, що «Лейкерс», які грали без травмованого ЛеБрона Джеймса, програвали 17 очок, але зуміли зробити камбек у другій чверті і перемогли у овер-таймі.

«Лейкерс» посідають 9-е місце в турнірній таблиці Західної конференції НБА. Наступний матч команда проведе 20 січня проти «Х'юстон Рокетс».